Konkurence: Gemma Systems rozšiřuje spolupráci s Inforem

Gemma Systems rozšířila partnerství s Inforem, výrobcem podnikového softwaru pro středně velké firmy. Nově zákazníkům v České republice i Slovensku nabídne řešení pro řízení podnikového majetku.Infor EAM umožňuje výrobcům, distributorům i poskytovatelům služeb šetřit čas a peníze prostřednictvím optimalizace využití zdrojů, zvyšování produktivity personálu a efektivnějšího využití majetkuOblast řízení podnikových aktiv je v období ekonomické recese zajímavá pro společnosti, které potřebují sledovat a optimalizovat náklady na podnikový majetek. Infor se příležitosti snaží využít prostřednictvím EAM (Enterprise Asset Management) řešení, které pomáhá společnostem například redukovat náklady na práci spojené s údržbou budov a zařízení a identifikovat možné či skutečné finanční ztráty.

Infor EAM tak na trhu doplnil portfolio řešení Infor ERP LN (BaaN) a Infor ERP Visual. Dostupný je v české a slovenské lokalizaci, za kterou stojí stejně jako u ostatních produktů právě Gemma Systems.

„Jako dlouhodobý partner společnosti Infor, který se orientuje na výrobní segment, vidíme mezi českými zákazníky velkou příležitost pro rozšiřující řešení Infor, zejména Infor EAM,“ uvedl v oznámení spolupráce Vladimír Diatka ze společnosti Gemma Systems. „Vítáme rozšíření našeho partnerství, které přinese nové obchodní příležitosti jak společnosti Infor tak nám a které doplní naši nabídku předních ERP řešení Infor.“

Gemma je inplementačním partnerem Inforu. Více se o produktech výrobce i možnostech partnerské spolupráce dozvíte na stránkách společnosti Infor.

Zdroj: Gemma SystemsKomentáře