Konkurence: ExaSoft dokončil akvizici společnosti H-Centrum elektro

Společnost ExaSoft Holding oznámila dokončení koupi začlenění společnosti H-Centrum elektro ve Zlíně do svých struktur.

Konkurence: ExaSoft dokončil akvizici společnosti H-Centrum elektroSloučení H-Centrum elektroExasoft Holding začalo 1. 10. 2012. Nyní prodejci výpočetní techniky a elektroniky oznámili v tiskové zprávě dokončení této transakce.

Dokončením koupě a začleněním firmy H-Centrum elektro do naší struktury se ExaSoft Holding nově stal také předním prodejcem bílé a černé techniky pro koncové zákazníky,“ uvedl v oznámení Petr Schrom, výkonný ředitel společnosti ExaSoft Holding.

Stejně tak H-Centrum elektro začne nabízet produkty z oblasti IT. „Toto spojení ještě více diverzifikuje naše geografické pokrytí a rozšiřuje produktovou nabídku. Plánujeme, že díky této transakci bude náš obrat v tomto roce okolo 1 miliardy Kč,“ dodal Petr Schrom.  

Společnost ExaSoft Holding je největším prodejcem výpočetní techniky ve Slezsku s ročním obratem přes 850 mil. korun. Sídlo společnosti a vlastní skladové a logistické centrum o rozloze 28 000 m2 se nachází v Karviné. H-Centrum elektro se sídlem ve Zlíně dosahuje ročního obratu kolem 100 milionů korun.

Nová společnost ExaSoft / H-Centrum elektro se nyní soustředí na prodej a servis produktů výpočetní techniky, spotřební elektroniky, bílé techniky a elektrospotřebičů v šesti kamenných prodejnách (2x Ostrava, Opava, Havířov, Karviná a Zlín. Prodejce provozuje taktéž e-shop.

Zdroj: Exasoft Holding, ChannelWorld

Úvodní foto: Exasoft Holding, H-Centrum elektro

Komentáře