Konkurence: Citrix ocenil Autocont CZ a S&T

Autocont CZ a S&T získali na konferenci Citrix Synergy v Berlíně ocenění pro nejlepší partnery. Ve kterých kategoriích firmy uspěly?Na konferenci Citrix Synergy v Berlíně se Citrix pozdravil s prodejci i výrobci. Jedním z nich byl i Microsoft.Citrix ocenil úsilí společnosti Autocont CZ za podporu inovací a poskytování virtualizačních technologií cenou „Citrix Largest XenDesktop Deployment“. Autocont je řazen mezi významné partnery výrobce na evropské úrovni a držitelem statusu Citrix Platinum Solution Advisor.

Systémový integrátor S&T CZ si odnesl ocenění „Citrix Fastest Growing CSA Partner 2010“. Toto ocenění je každoročně udělováno pouze jedné společnosti ze všech 18 zemí střední a východní Evropy a jedná se tedy o výjimečný úspěch. Rovněž S&T CZ má od výrobce nejvyšší obchodní a technické certifikace Citrix Platinum Solution Advisor.

Obě ocenění byla předána v říjnu na konferenci Citrix Synergy v Berlíně. Podívejte se na reportáž, ve které jsme shrnuli nejvýznamnější novinky představené na konferenci.

Zdroj: Autocont CZ, S&T, Citrix, ChannelWorldKomentáře