Konkurence: Boda & Partners přivádí Manhattan Associates na tuzemské trhy

Globální dodavatel řešení pro řízení dodavatelských řetězců posiluje své investice v České republice a na Slovensku. Jako lokálního partnera si vybral poradenskou firmu Boda & Partners. Jaké mají plány?Manhattan Associates si jako lokálního partnera vybrala firmu Boda & Partners.Firma Boda & Partners, která se bude rovněž starat o trhy ve Slovensku a v Maďarsku, byla označena za jednoho z tzv. „GeoPartnerů“ Manhattanu. Zaměří se na prodej, implementaci a také poskytování podpory zákazníkům Manhattan Associates v Česku a na Slovensku. Výrobce již přitom v Česku poskytuje svá řešení mezinárodním zákazníkům napříč různými sektory průmyslu.

Jmenování Boda & Partners pro nás znamená milník na tomto klíčovém trhu v Evropské unii. Tím, jak se zlepšuje globální ekonomická situace, se v nadcházejících měsících a v roce 2011 posílí růst poskytovatelů logistických služeb, výrobců i obchodníků v České republice. Věříme, že naše výkonná a cenově příznivá technologie pro dodavatelské řetězce společně s lokální expertízou Boda & Partners pomůže zákazníkům nejen maximalizovat tuto obchodní příležitost, ale současně optimalizovat efektivitu jejich dodavatelských řetězců,” komentoval v tiskovém oznámení spolupráci Jan-Paul Boos, senior director v Manhattan Associates.

Pro více informací o produktech, zákaznících a partnerských novinkách, navštivte prezentaci Manhattan Associates. Nabídku nového partnera najdete na webové prezentaci Boda & Partners.

Zdroj:  Manhattan AssociatesKomentáře