Konkurence: Autocont vítězem IBM Beacon Awards 2010

Dodavatel informačních a komunikačních technologií Autocont uspěl v mezinárodní konkurenci a získal ocenění v soutěži IBM Beacon Awards 2010.Cenu za AutoCont přebral 18.5. Miloslav Záleský v rámci konference IBM Information Demand 2010 v Římě. IBM udělila AutoContu ocenění v kategorii Smarter Systems - Outstanding System x and BladeCenter, a to za projekt realizovaný pro Letiště Praha. V každoroční soutěži Beacon Awards uděluje IBM partnerům ocenění za technická a inovativní řešení založená právě na produktech IBM.

O vítězi rozhodují odborní novináři, analytici a vedoucí pracovníci IBM a v letošním roce byly do soutěže zařazeny nominace partnerů ze 45 zemí. „Ocenění IBM Beacon Award, které v konkurenci šesti set nominací získali především IBM partneři ze zemí jako USA, UK, Německo a Francie je určitě jasným signálem, že u českých zákazníků vznikají chytrá a užitečná řešení a je i důkazem našich kompetencí a stále výraznějšího postavení u klíčových dodavatelů IT technologií,“ říká Miloslav Záleský, ředitel AutoContu pro produkty a centrální prodej, který za AutoCont 18.5. převzal ocenění v rámci konference IBM Information Demand 2010 v Římě.

Český úspěch v tvrdé konkurenci

Martin Grigar, předseda představenstva AutoContu dodává, že se nestává často, aby česká IT společnost získala takto významné ocenění. Podle Grigara ho lze chápat i jako ocenění celého českého IT, které i touto cestou dokládá, že je na celosvětové úrovni a může se rovnat všem významným světovým hráčům v IT.

Soutěž IBM Beacon Awards je důležitou součástí partnerské politiky IBM a každý rok je uděleno více jak 20 cen v devíti odlišných kategoriích. Loňským vítězem kategorie Smarter Systems – Outstanding System x and BladeCenter Solution, kterou letos ovládl AutoCont, se stala brazilská společnost Lanlink Informatica. Ta se letos neobjevila ani ve finálové trojce a největšími soupeři Autocont byly firmy Dynamix Group a Retriever Communications.

Zdroj: AutocontKomentáře