Konkurence: AutoCont CZ je nejlepším českým resellerem Kerio Technologies za rok 2012

Společnost Kerio Technologies ocenila z řad svých certifikovaných partnerů ty nejúspěšnější v roce 2012. Kteří reselleři kromě společnosti AutoCont CZ byli oceněni za své snažení v minulém roce?

Konkurence: AutoCont CZ je nejlepším českým resellerem Kerio Technologies za rok 2012Konkurence: AutoCont CZ vyhlášen nejlepším českým resellerem Kerio Technologies za rok 2012Česká pobočka společnosti Kerio Technologies, která se věnuje vývoji řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, vyhlásila nejlepší prodejce roku 2012 z řad svých českých a slovenských certifikovaných partnerů.

Oceněním The Best Kerio Reseller 2012 se nyní může chlubit česká firma AutoCont CZ, slovenská společnost Comes a česká firma Computer Consulting Group.

Ty v roce 2012 z českých a slovenských partnerů společnosti Kerio Technologies dosáhly při prodeji jejích produktů třech největších obratů. 

Titul Skokan roku 2012 za největší procentuální nárůst tržeb za období posledních 12 měsíců mezi certifikovanými partnery v České republice získal reseller Ing. Milan Straka. Skokanem roku 2012 na Slovnensku je firma Comes, která se zároveň za rok 2012 stala nejlepším slovenským partnerem Kerio Technologies co se výše obratu týče.

Obchodní kanál v České republice a na Slovensku patří k nejvyspělejším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio,“  stojí v tiskové zprávě Kerio Technologies s tím, že firma má České republice 57 certifikovaných partnerů a na Slovensku 21 certifikovaných partnerů.

Zdroj: Kerio Technologies

Úvodní foto: Kerio Technologies

Komentáře