Konkurence: Anect získal specializaci Cisco pro datová centra

Anect, systémový architekt a integrátor, získal v červnu specializaci Cisco Data Center Unified Computing Authorized Technology Provider a stal se tak třetí firmou v ČR, která je oprávněna poskytovat řešení Cisco UCS.Řešení Cisco UCS nabízí oproti konkurenci jednotné konvergované řešení blade serverů, LAN a SAN infrastrukturyNově získaná specializace dokladuje vysokou odbornost firmy Anect v oblasti návrhu a implementace virtualizovaných serverových systémů pro datová centra na bázi technologií Cisco a opravňuje ji k dodávkám v této oblasti.

Pro získání specializace musel Anect proškolit zaměstnance na různé technologie, získat znalosti samotného Cisco UCS a certifikace v oblasti řešení VMware a EMC.

„Jsme rádi, že jsme tuto specializaci získali, i když pro to bylo potřeba značných investic do lidských zdrojů i vybavení. Díky tomu jsme jako jedna ze tří společností v ČR schopni nabízet špičkovou technologii Cisco UCS. Je to pro nás významný krok pro upevnění dlouholeté spolupráce se společností Cisco,“ uvedl v tiskovém oznámení Jaroslav Hloušek, generální ředitel společnosti Anect.

Zdroj: AnectKomentáře