Konkurence: Anect Gold partnerem Extreme Networks

Systémový integrátor Anect oznámil, že se stal prvním Gold partnerem společnosti Extreme Networks v České republice. Jaké jsou podmínky a benefity tohoto partnerství?Extreme Networks má v České republice prvního Gold partnera.Extreme Networks se zabývá především kabelovou a bezdrátovou Ethernet infrastrukturou v oblasti přenosu dat, hlasu a videa. Nyní má v České republice prvního partnera na úrovni Gold.

Pro získání tohoto partnerství musel Anect splnit nároky týkající se prodejních výsledků, certifikací zaměstnanců a úrovně servisu. Díky partnerství může český systémový integrátor naopak využívat různé druhy podpory.

Extreme Networks poskytuje svým partnerům řadu školicích, prodejních i marketingových nástrojů, stejně jako servisní podporu nebo bonusy za prodejní výsledky,“ shrnula v tiskovém oznámení Natalia Vianden, Channel Manager pro rychle rostoucí trhy, z Extreme Networks.

Partnerský kanál Extreme Networks

V současné době působí Extreme Networks ve více než 50 zemích světa, kde nabízí svá řešení bezpečných kabelových i bezdrátových LAN, infrastruktury datových center a také tzv. Service Provider Ethernet řešení, jejichž součástí je i nepřetržitá (24/7) celosvětová podpora a servis.

Stříbrnými partnery výrobce jsou v České republice Inkat Catv, NextiraOne Czech a Vums Datacom. Distribučními partnery pak SkyNet-Veracomp a Soft-Tronik. Na Slovensku působí pouze distribuční partner, kterým je Soft-Tronik SK.

Více se o podmínkách channel partner programu dozvíte na stránkách společnosti Extreme Networks. Zamířit můžete také na webovou prezentaci Anectu.Komentáře