Konkurence: Alef Nula získal od Cisca specializaci na datová úložiště

Alef Nula, dodavatel řešení Cisco, získal specializaci Advanced Data Center Storage Networking (DCSN). K čemu certifikace slouží a jak se snadno zorientovat ve specializacích pro partnery Cisca?Alef Nula získal od Cisca specializaci na datová úložiště.Certifikace DCSN potvrzuje, že Cisco partner disponuje potřebnými znalostmi a zkušenostmi při prodeji, projektování, instalaci, implementaci a správě komplexních síťových datových úložišť. Společnost Alef Nula oznámila její získání v listopadu.

„Alef Nula dává mnoho energie do získání dalších specializací a osvojení si nových moderních technologií. Díky tomu pak může předávat nové zkušenosti partnerům, rozvíjet s nimi spolupráci a naplňovat tak společný cíl - spokojenost zákazníků. To že jsme v ČR teprve druhou firmou, která získala tuto specializaci, dokazuje, jak náročné je ji získat,“ komentoval úspěch v tiskové zprávě Michal Kožíšek, technický ředitel Alef Nula.

„Získání Advanced DCSN specializace zvyšuje výhodu Alef Nula oproti konkurenci a dokazuje naši schopnost dodávat komplexní řešení síťových datových úložišť,“ doplnil dále Milan Zinek, generální ředitel Alef Nula.

Jedinou firmou se stejnou certifikací je podle zástupců společnosti Cisco na českém trhu pouze Dimension Data. Alef samotný drží také řadu dalších specializací na produkty Cisco jako je například Advanced Data Center Networking Infrastructure, Advanced Routing & Switching, Advanced Security,  Advanced Unified Communications a další.

Pokud vás zajímá seznam všech získaných certifikací, specializací a autorizací Alef Nula nebo vašich distributorů či partnerů, využijte Cisco Partner Locator. Více informací o DCSN získáte na stránkách společnosti Cisco.Komentáře