Konkurence: Adastra partnerem Netzzy

Adastra, mezinárodní konzultační a softwarová společnost, uzavřela partnerství s firmou Netezza, která působí v oblasti data warehousingu a analytických aplikací. Jaká řešení nyní Adastra v Česku nabízí a jaké výhody jí partnerství přineslo?Pro nabídku Netezza Performance Serveru má nyní Adastra oficiální podporu výrobceCílem partnerství, které Adastra uzavřela je přirozeně nabídka produktů Netezzy (nejen) českým společnostem, které chtějí vylepšit správu svých datových skladů.

„Partnerství uzavřené pro region střední a východní Evropy rozšiřuje technologické portfolio klíčových služeb společnosti Adastra a přispívá k tomu, aby si Adastra i nadále udržela své čelní místo v oboru data warehousingu a business intelligence," píše se v tiskové zprávě.

Americká společnost Netezza byla založena v roce 2000 v Bostonu. Hned po svém vzniku se zaměřila na oblast data warehouse appliance (DWA) - zařízení, které kombinuje software a hardware a zajišťuje zvýšení výkonnosti databázového systému. V současnosti tak nabízí Netezza Performance Server (NPS), který propojuje funkcionalitu databáze, serveru a storage do jednoho zařízení.

„Velice nás těší, že vstupujeme do partnerství s významným dodavatelem datových skladů a řešení Business Intelligence v České republice a dalších zemích střední a východní Evropy," komentoval spojení v tiskové zprávě Joe Napolli, ředitel mezinárodní distribuce, Netezza Corporation.

Obě firmy očekávají, že budou moci oboustranně těžit ze zavedených vztahů společnosti Adastra s místními lídry v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a telekomunikací.

„Za poslední čtyři roky jsme s Netezzou spolupracovali na vybraných marketingových a obchodních příležitostech. Díky partnerství bude Adastra u stávajících i budoucích klientů vnímána jako ještě atraktivnější a serióznější partner," přidala svůj komentář Katarína Machková, generální ředitelka české kanceláře společnosti Adastra. „Kromě toho pro nás bude mnohem jednodušší zpřístupnit našim konzultantům nejnovější školení Netezza a společně plánovat a realizovat profesionální obchodní a marketingové aktivity."

Právě dostupnost vzdělávání a spolupráce na marketingových aktivitách bude pro Adastru nejvýznamnější změnou ve spolupráci s Netezzou.

Adastra je mezinárodní konzultační společnost, která se zabývá dodávkami softwaru a služeb do podniků. Zaměřuje se zejména právě na data warehousing a business inteligence Její prezentaci můžete najít zde. S nabídkou Netzzy i možnostmi partnerství se můžete seznámit tady.Komentáře