Konica Minolta Business Solutions Czech povede bulharskou pobočku

České zastoupení společnosti Konica Minolta dostalo za úkol podpořit pozici bulharské pobočky a přenést zde své zkušenosti z českého trhu.K 1. 4. 2011 letošního roku došlo k reorganizaci a interním změnám v rámci bulharského zastoupení Konica Minolta, které se tak stalo dceřinou společností Konica Minolta Business Czech. Hlavním úkolem české pobočky je přenos svho know-how a podpora při budování stabilní pozice značky na bulharském trhu.

Bulharský trh je v mnohém podobný tomu českému před lety, velká část trhu patří malým černobílým laserovým strojům, prostor je v optimalizaci tiskových systémů a rozšiřování služeb práce s dokumenty. Společně s novými technologiemi, které snižují přímé a v konečném hodnocení i nepřímé náklady na tisk, předpokládáme úspěch v segmentech trhu, které jsou pro nás nejdůležitější – outsourcing tiskových systémů a služby financování,“ uvedl v tiskovém oznámení generální ředitel českého zastoupení společnosti Tomáš Bednář.

Ambicí českého zastoupení je podle Tomáše Bednáře poskytnutí stejné kvality služeb jako v ČR, což na bulharském trhu bude znamenat výraznější konkurenční výhodu.

Zdroj: Konica Minolta Business Solutions CzechKomentáře