Jak uspět v SMB? Nabídněte úspory

Využijte poslední volná místa a přihlaste se na online seminář Citrixu, který proběhne tento čtvrtek ve 14.00. Představeno bude řešení pro malé a střední podniky (SMB), které umožňuje zřízení virtuální kanceláře zaměstnancům a významně tak snižuje vašim zákazníkům náklady na provoz firmy.Citrix tentokrát zvolil za svými partnery cestu on-line. Webinář pořádá již tento čtvrtek ve 14.00Online seminář Citrixu se zaměří na Citrix XenApp Fundamentals, což je řešení pro vzdálený přístup firemních zaměstnanců v malých a středních podnicích. Přednostmi produktu jsou snadná implementace řešení, nenáročnost administrace a nízké náklady na pořízení i následný běh IT. Svými parametry je XenApp Fundamentals určen pro prostředí do maximálně 75 uživatelů.

Kromě samotné ceny produktu tak můžete zákazníka přesvědčit k nasazení řešení celou řadou argumentů, jako je optimalizace produktivity pracovníků mimo kancelář, ochrana duševního vlastnictví, minimalizace průniků, červů a virů ze strany uživatelů, odstranění problémů s firewally v místech připojení k internetu, minimalizace požadavků na koncová zařízení, snížení síťového provozu, úspora nákladů a dalšími, se kterými se seznámíte během on-line semináře.

A jak využít posledních volných míst na semináři?

Datum: čtvrtek 2. 7. 2009 (zítra)

Čas: 14.00 - 14.45

Místo registrace: https://www2.gotomeeting.com/register/640126002

Po registraci obdržíte potvrzovací email obsahující informace o webináři. Webinář (on-line seminář) je určen především prodejcům IT technologií.

Pokud se chcete o působení Citrixu na našem trhu dozvědět více, doporučujeme také rozhovor, který nám poskytl Volker Schmeisser, oblastní manažer pro východní Evropu ve společnosti Citrix Systems.Komentáře