IS pro hotely a restaurace od Asseca v Česku. Kdo je bude prodávat?

Specializované informační systémy pro gastronomická a ubytovací zařízení z produkce slovenského Asseco Solutions – Datalock Horec a Datalock BlueGastro - jsou od podzimu letošního roku k dispozici i v České republice. Kteří partneři je mohou nabízet?Asseco Solutions je název obchodního uskupení, které vzniklo sloučením české LCS International a slovenského Datalocku. Jak jsme vás již dříve informovali, svou nabídkou podnikových systému (ERP) chce nyní nový subjekt oslovit podniky v celém regionu. Produkty Datalock Horec a Datalock BlueGastro tak zamířily na český trh.

Systémy jsou v Česku zatím využívány pouze v několika málo případech. Datalock Horec se už více než 15 let prosazuje v oblasti slovenského hoteliérství a Datalock BlueGastro se po dobu své pětileté existence na slovenském trhu rozšířil mezi stravovacími zařízeními.

„České partnery jsme stihli s hotelovými a restauračními systémy Datalock Horec a Datalock BlueGastro seznámit ještě před jejich slavnostním uvedením na český trh. Produkt je bezesporu velmi zaujal a o jeho prodej v Česku projevili obrovský zájem. Dokonce poptávka převýšila nabídku, což nás donutilo k výběru partnerů, kteří budou mít HRS na starosti, protože tyto systémy chceme prodávat prostřednictvím těch nejkvalitnějších z nich,“ uvedl pro ChannelWorld Dušan Lapčík, obchodní ředitel Asseco Solutions.

Příležitost pro nové zájemce, kteří by měli o prodej a implementace nových produktů zájem, je tedy zatím uzavřená. Zástupci společnosti ovšem nevyloučili, že se to v budoucnosti změní.

Více informací o nových informačních systémech najdete na webových stránkách Asseco Solutions.Komentáře