Intel vás zve na konferenci Intel Channel 2010

Konference Intel Channel 2010 letos navštíví více jak 400 světových měst a v květnu se jí dočkají také Praha, Brno a Bratislava. Co vás čeká a jak se můžete registrovat?Na konferenci představí Intel parterům řadu produktových novinek, které právě míří, nebo v brzké době zamíří na trhNa konferenci představí Intel parterům řadu produktových novinek čerstvě uvedených na trh a nabídne také pohled do budoucnosti. Proškolíte se v oblastech mobilních, desktopových i serverových procesorů, čipových sad, bezdrátových technologií a SSD (solid state disků).

Těšit se můžete na představení Intel Wireless Display, Intel Anti-Theft a ukázku kompletní správy počítačů vPro (AMT 6.0). Intel připravil také přednášky o možnosti získávání dotací z Evropských fondů  a ukázky specializovaných produktů pro školství.

Letošní ročník konference se uskuteční ve dvou českých a v jednom slovenském městě. Nejprve zavítají zástupci Intelu do Prahy (11.5.), poté navštíví Bratislavu (12.5.) a o 6 dní později se navrátí zpět do České republiky, konkrétně do Brna (18.5.). Akce začíná ve všech městech shodně v 8:30 a končí v 15:30, kompletní program najdete na webu sales-trainings.eu, kde se také můžete registrovat pro návštěvu jednotlivých zastávek.

Pro zajímavost doporučujeme reprotáž z Intel Developer Fora a Intel Solutions Summitu, kde výrobce odhalil řadu novinek pro letošní rok.Komentáře