Inform CZ spustil elektronické tržiště poptávek

Inform CZ, divize společnosti Mediatel, představila novou on-line aplikaci zaměřenou na komunikaci mezi obchodními partnery. Co vám může aplikace nabídnout a jak s její pomocí najít nové obchodní příležitosti?Inform CZ, divize společnosti Mediatel, představila novou on-line aplikaci zaměřenou na komunikaci mezi obchodními partneryAplikaci najdete na doméně spojujeme-firmy.cz a je součástí portálu inform.cz. Základní poptávková část vznikla již v roce 2005, od února 2010 na tento systém navázala nová aplikace “Elektronické tržiště“. Ta nově nabízí uživatelům služby v nabídkové části tržiště, kde mohou dodavatelé aktivně informovat obchodní partnery a uživatele internetu o akčních nabídkách a novinkách tykajících se produktů a služeb.

Propojení s databází Inform.cz má za důsledek, že všechny nabídky se zároveň objevují i v prezentaci společnosti v databázi Inform a jsou tak přístupné i uživatelům pracujícím pouze s databází firem.

Upravená poptávková část umožňuje firmám bezplatně oslovit vhodné dodavatele a potencionálním dodavatelům nabízí informace o obchodních příležitostech. Novinkou je i speciální aplikace TrayReader, jejíž princip je podobný jako u RSS čtečky a poskytuje okamžitý přehled o zveřejněných příležitostech.

Poptávková část je k dispozici zdarma, nabídková umožňuje pro přístup k datům tři úrovně oprávnění, přičemž základní úroveň je zdarma. Pokud má vaše firma profil v databázi inform CZ, nabídkovou část databáze máte po jeden měsíc zdarma. Inform CZ se v letošním roce zaměří především na rozšíření počtu poptávek, již nyní ale můžete některé zajímavé obchodní příležitosti nalézt v sekci „Počítače“.

Více informací se dozvíte na stránkách spojujeme-firmy.cz v sekci často kladených dotazů. Navštívit můžete i web databáze Inform.Komentáře