GTS Novera získala status HP Preffered Partner

Telekomunikační operátor GTS Novera splnil požadavky partnerského programu společnosti Hewlett Packard a získal status HP Preferred Partner.GTS Novera získala status HP Preferred PartnerZákazníci telekomunikační společnosti stále častěji vyžadují zajištění telefonních pobočkových systémů, bezpečnostních řešení, datových skladů a dalších služeb s přidanou hodnotou jako doplněk telekomunikačních služeb. Firma to uvedla v tiskovém oznámení.

„Trendem je postupná integrace telekomunikačních a informačních technologií. Komplexní zajištění ICT infrastruktury totiž umožňuje našim zákazníkům předat odpovědnost za její provoz jednomu partnerovi. Takové řešení je pak pro zákazníka nejen levnější, ale zejména provozně efektivnější,“ řekl Pavel Brabenec, ředitel produktové divize GTS Novera.

„Získaný status HP Preferred Partner je jednou z řady aktivit naší společnosti, které jsou reakcí na tento trend na ICT trhu. Jsme velice potěšeni, že se nám partnerství HP podařilo získat. Věřím, že naše spolupráce bude rozvíjet obchodní strategii obou společností a že se tak budeme moci intenzivněji podílet na rozvoji nových trendů v oblasti integrovaných řešení,“ dodal Brabenec.

Zdroj: GTS NoveraKomentáře