GFI Software uvádí GFI Max, příležitost pro VAR

Firma GFI Software, softwarový vývojář na trhu s bezpečnostními nástroji, představila na tiskové konferenci řešení nástrojů pro vzdálenou správu GFI Max, které uvádí na český trh. Spolupráci nabízí resellerům s přidanou hodnotou (VAR), poskytovatelům managed services (MSP) a dodavatelům IT podpory. Jak se zapojit?Na tiskové konferenci zleva Robert Houser, technický ředitel, GFI Software; Walter Scott, výkonný ředitel, GFI Software, Simon Peter Azzopardi, viceprezident, EMEA Sales; GFI SoftwareGFI Software přestavila v pondělí na pražské tiskové konferenci produkt „GFI MAX". Jedná se o soubor nástrojů pro vzdálenou správu, monitoring a podporu koncových uživatelů, který umožňuje sledovat systémy v reálném čase, automatizovat pravidelné testy stavu systému, provádět inventarizaci hardwaru a softwaru, kontrolovat nainstalované patche, nabídnout klientům reporty pod vlastní hlavičkou a poskytnout vzdálenou podporu na serverech i koncových stanicích.

Výrobce nabízí systém prostřednictvím svých prodejních partnerů s přidanou hodnotou formou SaaS (software jako služba). GFI Max je tedy kompletně provozován na serverech GFI Software. Jako partner (VAR) zaplatíte pouze za služby, které váš zákazník v daném měsíci reálně využije. Svému klientovi pak účtujete nejen tyto služby, ale i případné servisní a další zásahy.

Mezi hlavními výhodami nového produktu pro partnery uvedli zástupci společnosti cenu řešení a rychlost nastavení, které lze údajně provést během 10 minut. Kromě možnosti platby za jednotlivé úkony, je volitelné nastavení „price cap", kdy za kompletní balík služeb řízené správy nezaplatíte za jeden server měsíčně více než 150 Kč. Vy ani váš zákazník se přitom nevážete na dobu delší než jeden měsíc.

Proč se vyplatí?

„Malé a středně velké společnosti (SMB) často nemají zdroje k zajištění nepřetržitého dohledu nad svými servery a sítěmi. I ty nejmenší chyby mohou vést k výpadkům systémů a tím i ke snížení produktivity a obchodním ztrátám. Naši prodejní a servisní partneři mohou hrát velmi důležitou roli v tom, že dokáží pomoci SMB firmám monitorovat jejich sítě, a proto uvádíme na trh GFI Max, naši první nabídku v segmentu řízených služeb. GFI Max umožňuje partnerům provozovat služby vzdáleného dohledu a správy zákaznických sítí, a tím jim nabízí další zdroj příjmů," uvedl na tiskové konferenci Walter Scott, výkonný ředitel (CEO) společnosti GFI Software.

Do budoucna se uvažuje o prodeji řešení GFI Max prostřednictvím resellerů také přímo koncovým zákazníkům, tak jak je tomu i u ostatních produktů GFI Software. Zatím se nicméně novinka nabízí pouze jako služba prostřednictvím resellerů.

Pokud byste chtěli produkt vyzkoušet nebo se zapojit do partnerské sítě výrobce, je v obou případech nejsnazší cestou navštívení stránek produktu GFI Max a registrace free trial verze. Obchodníci vás budou následně kontaktovat.

Více se o samotné společnosti a její aktuální nabídce dozvíte na stránkách GFI. Podívat se můžete také přímo na podrobnosti o produktu GFI Max.Komentáře