Eset používá 37 procent firemních uživatelů. Výrobce nabízí software zdarma

Eset software, výrobce bezpečnostního softwaru a řešení, nabízí partnerům v České republice možnost dodat zabezpečení firemní sítě na 6 měsíců zdarma spolu s prodejem licence na jeden rok. Jaké jsou podmínky akce a co výrobce firmám nabízí?Eset podporuje prodej svých řešení ve firemním segmentu.Jedinou podmínkou právě probíhající akce firmy Eset je zakoupit do 30. 6. 2010 současně roční licenci na ochranu stanic a poštovních serverů. Akce platí pro všechny prodejní kanály Esetu, které aktuálně čítají 1 600 aktivních prodejců.

Reselleři mohou do firemního segmentu nabízet jakékoli kombinace produktů pro ochranu stanic (Eset NOD32 Antivirus Business Edition nebo Eset Smart Security Business Edition) s produkty pro ochranu poštovních serverů (všechny nabízené platformy včetně nejrozšířenějších Exchange a linuxových verzí s ochranou proti spamu).

Pokud tedy váš zákazník do své firmy například zakoupí licence produktu Eset Smart Security Business Edition pro 5 a více počítačů (koncových stanic) a zároveň stejný počet (tedy 5 a více) licencí na ochranu e-mailových schránek svého poštovního serveru, výrobce zdarma automaticky prodlouží všechny zakoupené licence o 6 měsíců.

Uvedené podmínky platí pro dodávky novým zákazníkům i stávajícím uživatelům, kteří rozšiřují svou současnou ochranu o nové licence. Navíc je možné uplatnit ještě 50% slevu pro zdravotnictví, nestátní neziskové organizace, školství či slevu 20 % pro státní organizace.

Eset dvojka a vyzyvatel v podnicích

Eset v české republice doposud slavil se svým bezpečnostním softwarem úspěchy v segmentu domácích uživatelů. Zajímalo nás proto, jaká je jeho pozice v oblasti firem a podniků.

V segmentu domácností Eset neustále zvyšuje svůj podíl a u firem tomu není jinak. Dle kvantitativního průzkumu zpracovávaného agenturou Median má Eset v segmentu firemních uživatelů (bez domácností) 37 % českého trhu. V tomto segmentu je tedy Eset na druhém místě ve strategické pozici vyzyvatele a mezi naše spokojené uživatele patří například Seznam.cz, Centrum Holdings, Česká pošta nebo Česká spořitelna. V případě zájmu mají Eset Partneři k dispozici vypracované případové studie na partnerském portálu Eset,“ shrnul hlavní úspěchy výrobce Jaroslav Fabián, marketingový ředitel Eset software.

V případě vašeho zájmu o zapojení do prodejní sítě Esetu, proveďte registraci na partnerských stránkách. „Eset Partneři mohou touto cestou získat nejen možnost prodeje našich produktů, ale také motivační partnerský program s vysokými úrovněmi marží, motivačními programy pro obchodníky nebo marketingovou podporou prodeje,“ doplnil Jaroslav Fabián.

Produkty Eset nakoupíte kromě stránek výrobce také u autorizovaných distributorů, kterými jsou v České republice firmy Amenit, AT Computers a SWS. Více informací o produktech najdete na webových stránkách Eset software.

 

Zdroj: Eset software, ChannelWorldKomentáře