EMC představilo VNXe systémy a zavádí novou kategorii prodejců

EMC zavedlo ve svém partnerském programu novou kategorii, která umožni prodejcům nabízet VNXe řešení pro malé a střední firmy. Jak získat certifikaci?EMC pomáhá distribučním partnerům oslovit trh malých a středních firem pomocí systémů VNXeRozšíření nabídky o unified storage VNXe systémy umožňuje partnerům společnostni EMC reagovat na poptávku po řešeních SAN (Storage Area Network) a NAS (Network Attached Storage) na trhu malých a středních firem.

Zároveň s rozšířením portfolia zavedlo EMC novou partnerskou kategorii - Autorizovaný prodejce. Tuto certifikaci je možné získat již po absolvování 3 hodinového e-learnigového kurzu, čímž si zajistíte oprávnění poskytovat základní implementační a podpůrné služby a zvýšit tak své marže. Kategorie Autorizovaný prodejce je součástí partnerského programu Velocity, o jehož vlastnostech a možnostech zapojení jsme informovali.

„Společnost EMC s novým procesem autorizace a s vytvořením úrovně Affiliate posílila své zaměření na distribuční kanály s cílem získat více zakázek v segmentu malých a středních podniků, podpořit distribuci a rozšířit svou partnerskou základnu. Když spojíme nové systémy VNXe optimalizované pro distribuci, jejichž cena zaručuje zajímavé marže, a jednoduché procesy, které partnerům umožňují rychle získat oprávnění k prodeji řešení VNXe a jeho podpoře, získají naši partneři významné výhody,“ shrnul změny v tiskovém oznámení Gregg Ambulos, viceprezident společnosti EMC pro globální distribuční kanály.

Zdroj: EMC, ChannelWorldKomentáře