EET Česká Republika, nový broadliner v českých vodách

Broadline distributor EET Česká Republika působí na českém trhu od října a plánuje vstup i na Slovensko. Jaké produkty a značky česká pobočka evropského distributora EET Nordic Group nabízí?EET Česká RepublikaEET Nordic Group působí v oblasti prodeje náhradních dílů více než 24 let. Dnes se zaměřuje především na distribuci IT náhradních dílů, doplňků a příslušenství pro výpočetní techniku a tisk. Specializovaná divize SafeVision se soustřeďuje na monitorovací techniku a kamerové systémy.

Lokální pobočka EET Česká Republika oficiálně funguje na tuzemském trhu od konce října. Podle slov Mirky Jaškové, ředitelky společnosti, je rozjezd dle předpokladů pomalejší než v západní Evropě, ale zatím vypadá slibně.

Oslovujeme jak menší firmy zabývající se maloobchodním prodejem či servisem výpočetní techniky, tak velká servisní centra, maloobchodní sítě, společnosti zabývající se monitorovacími systémy či Value added resellery atd.“, okomentovala Mirka Jašková ChannelWorldu současnou situaci. Distributor také postupně kontaktuje partnery na Slovensku s tím, že obsluhu těchto zákazníků plánuje i do budoucna právě z Česka.

Jaké značky má EET Nordic v distribuci?

EET Nordic je autorizovaným distributorem náhradních dílů HP. Celkově má v distribuci kolem 800 různých značek. Za zmínku stojí např.: Acer, Airlive, Apple, Asus, BenQ, Brother, Canon, Dell, Freecom, Fujitsu, Hitachi, IBM, Lenovo, Lexmark, Kyocera, OKI,Packard Bell, Printronix, Sony, Synology a Toshiba.

Pro kamerové systémy a monitorování dodává produkty od Axis, ACTi, IQeye, IQinVision, Milestone, Mirasys, Mobotix, Pelco a Sony.

Nabízí také vlastní značky MicroBattery, MicroConnect, MicroLamps, MicroOptics, MicroScreen, MicroMemory, MicroSpareparts a MicroStorage.

Partnerské programy v přípravě

Distributor v současné době připravuje nabídku a strukturu partnerských a motivačního programů. Všechny programy budou určené pouze pro registrované zákazníky. Registrace dealera v e-shopu automaticky nabízí účast ve všech motivačních programech. Ty jsou obvykle také součástí newsletterů zasílaných partnerům.

Další kontaktní údaje naleznete v katalogu distributorů (nejprve se přihlaste). V případě zájmu o spolupráci stačí vyplnit registrační formulář na webových stránkách české pobočky EET Nordic.

Zdroj: EET Česká Republika, ChannelWorldKomentáře