eD world 2011 již příští týden

Broadline distributor eD system Czech zve partnery na největší podzimní IT konferenci v České republice. Co partnery čeká?

eD world 2011 již příští týdeneD word 2011 již příští týdenDne 18. 10. 2011 se uskuteční již tradiční partnerské setkání eD world 2011. Konference v prostorách Corinthia Hotel Prague (Kongresová 1, 140 69 Praha 4) má nabitý program od 8:00 do 18:00 hodin.

V jeden den a na jednom místě máte jedinečnou příležitost se setkat s nejdůležitějšími hráči na poli distribuce IT produktů.

Čekají na vás tematické workshopy a přednášky o nejnovějších produktech a technologiích zakončené hodnotnou tombolou.

Účastníci měli také do 10. 10. možnost si předem sjednat schůzky s obchodníky a produktovými manažery eD system Czech prostřednictvím registračního formuláře.

Herní zóna, tombola a další

Také tentokrát pro vás eD system připravil doprovodný program v podobě herní zóny a také lákavou závěrečnou přednášku z oblasti aktuálních témat IT segmentu.

Hlavní cenou soutěže v rámci konference bude dárkový šek v hodnotě 50 000 Kč. Ten můžete uplatnit dle možností: luxusní zájezd pro dvě osoby, nákup v internetovém obchodě Mall.cz, zážitek dle vlastního výběru.

Přehled všech přednášek, které budou probíhat souběžně ve třech sálech, nalezete zde.

Zdroj: eD system CzechKomentáře