Eaton spustil partnerský program

Eaton, výrobce záložních zařízení UPS, otevřel pro své prodejní partnery nový program PowerAdvantage zaměřený na posílení obchodních příležitostí. Jaké přináší benefity a jak se přihlásit?Eaton spustil partnerský program PowerAdvantage.Program PowerAdvantage nabízí konkrétní benefity, včetně výhodnějších obchodních marží, podporu rozvoje obchodních aktivit a dále marketingovou a technickou podporu.

V České republice má program dvě úrovně partnerských vztahů: „Authorised“ a „Premium“. Úroveň Authorised je určena partnerům kteří chtějí za pomoci programu rozvinout počáteční zkušenosti se záložními zdroji Eaton, a tím zvýšit svůj obrat. Úroveň Premium se zaměřuje na partnery ochotné k aktivní spolupráci v rámci partnerského programu, kteří mají zájem investovat do obchodních vztahů se společností Eaton.

Zatímco pro úroveň Authorised je potřebná pouze registrace do programu a absolvování školení, Premium partnerem se mohou stát Authorised partneři, kteří jsou zapojeni do programu po více jak 6 měsíců, nebo dosáhli ve vztahu k výrobci významných obchodních úspěchů.

Co mohou partneři na jednotlivých úrovních konkrétně získat? Jde například o vstupní informační balíček, školení, kontaktní osobu pro obchodní a technické dotazy, nebo produkty a další. Partneři kategorie Premium obdrží od společnosti Eaton vyšší úroveň podpory a mohou využívat další výhody, jako je účast na speciálních školeních, nebo rozšířená technická a marketingová podpora.

Více informací o partnerském programu PowerAdvantage získáte na kontaktní adrese: UPSInfoCzech@eaton.com, nebo přímo na webu PowerAdvantage.

Partneři spolu s vítězi

U příležitosti spuštění nového partnerského programu společnosti Eaton měli zákazníci možnost prožít den v kolotoči vrcholového hokeje – a to s mužstvem HC Eaton Pardubice, které se minulý týden stalo Mistrem české extraligy.

V úvodu setkání zákazníky přivítal Vítězslav Novák, Sales manager společnosti Eaton mající na starosti management prodeje záložních zdrojů Eaton. Následovala prohlídka haly včetně exkluzivních hráčských a VIP prostor. Při společné večeři překvapili partnery pánové Martinec, Šťastný a Andrt, legendy pardubického hokejového týmu, kteří zákazníkům předali dresy s podpisy současného mužstva. Poté již následoval samotný semifinálový zápas mezi Bílými Tygry Liberec a HC Eaton Pardubice, kde exceloval brankář Dominik Hašek, nejslavnější odchovanec pardubického hokeje.

Akce se podle výrobce setkala s velkým ohlasem partnerů, a proto se na podzim připravuje její pokračování.Komentáře