Doporučujeme: on-line katalog ICT řešení na webu CIO BusinessWorld

Rádi bychom vás upozornili, CIO BusinessWorld zprovoznil on-line přístup do své databáze softwarových řešení určených pro zajištění informačních potřeb v podnicích. Srovnávací nástroj vhodný i pro resellery a dodavatele řešení.Sesterský web CIO BusinessWorld spolu s vydavatelstvím IDG Czech Republic oznamuje zprovoznění on-line přístupu do databáze softwarových řešení určených pro zajištění informačních potřeb v podnicích.

Prostřednictvím integrovaného vyhledávače si můžete pomocí volby vhodných parametrů vybrat takové řešení, které bude vyhovovat konkrétním potřebám vašeho klienta. Pokud by vhodných produktů či řešení existovalo více, máte možnost je přehledně srovnávat v tabulkovém zobrazení.

Aktuálně lze vyhledávat v dostupných řešeních pro Business Intelligence a knowledge management, ERP systémy, přehled bezpečnosti, privátní cloud, školení a IT certifikace a tisková řešení. On-line databáze umožňuje také detailní procházení výsledků oblíbené ankety TOP 100 ICT společností v ČR v roce 2010.

Zdroj: CIO BusinessWorldKomentáře