Distree EMEA a Context chystají průzkumy prodejního kanálu

Tým Distree EMEA organizující největší setkání channel partnerů v regionu EMEA uzavírá spolupráci s výzkumným specialistou na třech exkluzivních výzkumných projektech.

Distree EMEA a Context chystají průzkumy prodejního kanáluDistree EMEA a Context chystají průzkumy prodejního kanáluDohoda společností Context a Distree EMEA povede k vytvořené hloubkového průzkumu situace v prodejním kanále napříč regionem Evropy, Blízkého východu a Afriky (EMEA).

Nová zpráva ChannelWatch Western Europe bude zkoumat tržní podmínky na vyspělých trzích skrze názory resellerů a retailerů. Společnosti se zároveň dohodnuly na spuštění průzkumu ChannelWatch Emerging Markets, který se zaměří na východní Evropu, Rusko a státy CIS, Blízký východ a Afriku,

Dále Context vytvoří samostatnou zprávu ChannelWatch Retail & E-tail, která prozkoumá podmínky v retailu včetně vztahů s distributory a výrobci v regionu EMEA.

Konference Distree EMEA pozve širokou základnu retailerů a e-tailerů, kteří jsou hlavními hráči na hlavních evropských trzích, přičemž vybere také zástupce z rozvíjejících se trhů východní Evropy a severní Afriky.

Farouk Hemraj, CEO a spoluzakladatel Distree Events, v oznámení vysvětlil: „S radostí oznamujeme toto výzkumné partnerství se společností Context. Jejich schopnost poskytovat přesná data z prodejního kanálu a vhled do trhu je bezkonkurenční. Výsledky průzkumů ChannelWatch budeme publikovat exkluzivně na Distree EMEA 2013, čímž poskytneme přidanou hodnotou účastníkům.

Howard Davies, CEO a spoluzakladatel Contextu dodal: „Naše nové průzkumy ChannelWatch poskytnou výrobcům a jejich channel parterům rozsáhlý vhled do nákupních záměrů, postojů a názorů resellerů a retailerů napříč celým EMEA.

Context bude moderovat Evropský distributorský summit, která se bude konat v rámci Distree EMEA 2013. Účastníky čeká řady prezentací a panelových diskuzí zaměřených na strategické otázky channel partnerů. Povede také distributorský summit pro rozvíjející se trhy, kde bude taktéž prezentovat výsledky svých průzkumů.

Distree EMEA se uskuteční 19. – 22. 2. 2013 v hotelu Fairmont v Monacu.

Zdroj: Distree Events
Úvodní foto: © buchachon - Fotolia.com

Komentáře