Dell připravil pro partnery novou cloudovou certifikaci

Dell oznámil přidání certifikace Cloud Services & Solutions do svého partnerského programu PartnerDirect. Co obnáší?Dell oznámil přidání certifikace Cloud Services & Solutions do svého partnerského programu PartnerDirect.Certifikace Cloud Services & Solutions by měla partnerům pomoci rozšířit cloudové portfolio za pomoci technologií společnosti Dell. Podle výrobce pomůže certifikace partnerům také zvýšit jejich hodnotu pro zákazníka.

Nová certifikace se skládá z tří hlavních pilířů – Cloud Builder pro návrh a vývoj cloudové infrastruktury, Cloud Provider pro provoz  cloudového centra na technologiích Dell a Cloud Service Enabler, který zahrnuje zprostředkování a management cloudových služeb pro zákazníky. Certifikace je v současné době dostupná pouze v Severní Americe, nicméně brzy by měla být dostupná celosvětově.

Certifikaci založil Dell na interním průzkumu a datech od firmy Techaisle, čímž dospěl k závěru, že zákazníci při hledání cloudových aplikací dávají přednost ověřeným IT partnerům. „Investovali jsme mnoho času a zdrojů, abychom plně porozuměli cloudovým řešením, které naši partneři dodávají na trh,“ říká Bob Skelley, ředitel Dellu pro certified partner program a channel.

Zdroj: itchannelplanet.comKomentáře