D-Link spouští další období programu Business Energizer

D-Link, výrobce síťových řešení, pokračuje ve svém programu „D-Link Business Energizer“ pro specializované prodejce. Zaměřen je na oblast firemních bezdrátových sítí a IP dohledu.D-Link spouští další období programu Business EnergizerProdejní partneři společnosti D-Link prodávající do malých a středních firem mohou od 10. 10. do 20. 12. 2011 sbírat body a zvyšovat své odborné znalosti.

Bonusový program Business Energizer je tentokrát zaměřen na firemní bezdrátové sítě a IP dohled.

Spolu se školicími a informačními semináři budou k dispozici také propagační materiály k těmto technologiím.

Body můžete sbírat za účast na webinářích a workshopech nebo za nákup speciálně nabízených produktů.

Program doplní akční nabídky

Podzimní kolo soutěže D-Link Business Energizer doprovodí dvě speciální akční nabídky. Etapa tzv. Indian Summer bude probíhat od poloviny října do konce měsíce. Doplní ji nabídka šesti síťových produktů za zvýhodněné ceny. Tuto etapu završí losování, v němž bude první cenou elektrický skateboard.

Po Indian Summer bude od konce listopadu do prosince následovat etapa Ice Breaker, která se zaměří na šest vybraných produktů pokrývajících oblast od IP dohledu přes síťové přepínače až po WLAN řešení. Z prodejců s nejvíce body D-Link vylosuje druhou hlavní cenu, plynový gril na stylovém přepravním vozíku.

Do programu je podle D-Linku v současnosti zaregistrováno více než 2 500 partnerů. Podrobnosti o produktech, akčních nabídkách a cenách najdete na webu D-Link Business Energizer.

Zdroj: D-LinkKomentáře