D-link rozšířil záruku na firemní produkty

D-Link, dodavatel síťových řešení pro firmy i domácnosti, zavedl omezenou doživotní záruku (Limited Lifetime Warranty) pro novou řadu svých firemních produktů. Nabídka platí od 1. 7. a garantuje záruku po dobu pěti let od ukončení prodeje produktu v Evropě.D-link rozšířil záruku pro všechny své firemní produkty od 1. 7. 2009 (Foto: D-link DES-7206)Omezená doživotní záruka D-Linku platí v celé Evropě a pokrývá Smart switche (včetně interních ventilátorů a interních napájecích zdrojů), řiditelné switche (včetně modulů, interních ventilátorů a napájecích zdrojů), firemní bezdrátové produkty a firewallové zabezpečovací zařízení.

Produkty výrobce pro běžné spotřebitele zahrnující bezdrátové routery a adaptéry s vestavěnou technologií IEEE 802.11n, IP dohlížecí kamery a úložiště dat, budou mít nadále standardní dvouletou záruku.

Po zakoupení produktu s Limited Lifetime Warranty od D-linku váš zákazník uvidí podmínky záruky na dokladu o koupi. Uvnitř balení zároveň najde leták, který jej požádá o zaregistrování produktu. Prostřednictvím kontaktu uvedeného při registraci se dozví, kdy se daný produkt přestal v Evropě prodávat a kdy mu začíná běžet pětiletá záruční lhůta.

„Jde o velkou změnu, protože jsme významně navýšili záruky u více než třiceti produktů. Reagovali jsme tak na přání zákazníků," uvedl pro ChannelWorld Aleš Pícl, generální ředitel společnosti D-link.

Autorizovanými distributory výrobce jsou České republice ABC Data, eD system Czech, Tech Data Distribution. Na Slovensku jde o Asbis SK, ABC Data a eD system Slovakia.

Podrobnosti o produktech výrobce i rozšířené záruce najdete na webu D-link.Komentáře