D-Link otevřel kompetenční centrum pro Evropu. Přivítá i české a slovenské partnery

D-Link, výrobce síťových a komunikačních řešení, otevřel v Německu European Business Solutions Competence Center (EBSCC), které bude zákazníkům a partnerům výrobce sloužit jako místo pro vyzkoušení individuálních síťových řešení ještě před uvedením do praxe. Jak ho můžete využít?Kompetenční centrum společnosti D-Link se nachází nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.V německé firemní centrále D-Link v Eschbornu nedaleko Frankfurtu nad Mohanem si od července můžete vyzkoušet modely náročných řešení B2B s technologiemi jako IP storage, IP dohled, wireless nebo network switching ještě před jejich implementací. Kromě toho se v tomto předváděcím centru budou v budoucnu konat podrobná školení k jednotlivým produktům a technicky zaměřené workshopy, kde se budete moci seznámit s know-how komplexní síťové problematiky a řešení D-Linku.

Výrobce v posledním období usiluje se svými produkty o vstup do firemního i korporátního segmentu (více v rozhovoru s generálním ředitelem D-Link Česká republika, Alešem Píclem) a vznik podobného centra, které partnerům umožní vyzkoušet a předvést složitá síťová řešení v praxi, je důležitým krokem k naplnění cílů této strategie.

Otevření centra nedaleko Frankfurtu nad Mohanem, což znamená na místě geograficky nejlépe dostupném pro region Evropy, je pro nás a naše zákazníky z Čech a Slovenska velmi dobrá zpráva, a to nejen z pohledu dostupnosti centra,” uvedl v tiskovém oznámení Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika a doplnil: „Kompetenční centrum může posloužit jako jeden z nástrojů k přesvědčení zákazníka o vhodnosti technologie D-Link.”

Co najdete v kompetenčním centru

V EBSCC budou představována v první řadě řešení pro prostředí B2B, ale najdete v něm také produkty z oblasti „Digital Home”. Kompetenční centrum se bude zaměřovat na technologie jako např. switching, IP storage a IP bezpečnost, a přitom bude používat mj. vysokovýkonnostní chassis switche jako DES-7210 nebo V kompetenčním centru se budou moci návštěvníci seznámit i s produkty pro koncept digitální domácnosti. wireless switche DWS-4026, storage systémy DSN-3200 a kamery v modelech DCS-5230 a DCS-7410 pro sektor malých a středních podniků.

V EBSCC si tak můžete pomocí virtualizovaných serverových systémů vyzkoušet především komplexní zálohovací scénáře. Kromě toho si díky wireless switchi DWS-4026 a IP telefonům můžete vyzkoušet scénáře fast roamingu pro přenášení hovorů ve WLAN (Voice over WLAN (VoWLAN)). Spolu s výrobcem můžete pro své zákazníky připravit také ukázku backup a restore koncepce a řešení pro virtualizace storage.

Kompetenční centrum můžete použít jako jeden z nástrojů k přesvědčení zákazníka o vhodnosti technologie D-Link. Pokud máte váhajícího zákazníka, obraťte se na D-Link a výrobce společně s vámi zváží návštěvu centra. Mějte přitom na paměti, že centrum je vhodné spíše pro představení větších projektů. Potřební kontakty najdete na webových stránkách společnosti D-Link.

Zdroj: D-Link, ChannelWorldKomentáře