D-link odstartoval soutěž pro resellery

D-link, výrobce síťových a komunikačních řešení, spustil soutěž pro prodejce IT v kamenných prodejnách. Přihlaste se do D-Mystery a získejte poukázku na 500 korun. Pravidla jsou jednoduchá.Tajný agent ve vašem obchodě? Příležitost získat 500 Kč za dobrou radu!Do soutěže D- Mystery se můžete přihlásit jako majitel nebo obchodník kamenné prodejny, která nabízí produkty D-link do konce srpna. V září Vaši prodejnu navštíví agent, který bude požadovat podle různých indicií produkt D-Link. Obchodník, který agentovi správně poradí, dostane 500 korun ve formě dárkového pukazu do řetězce mall.cz. Nejlepší prodejce navíc získá jako dárek síťový storage DNS-323.

„Cílem soutěže je rozšíření spolupráce s kamennými obchody. Formou této zábavné akce chceme nejen motivovat k prodeji produktů D-Link, ale i nabídnout bližší spolupráci ve formě nabídek právě pro tento typ obchodu. Myslím, že kamenný obchod má i v době internetového obchodování své důležité místo," uvedl pro ChannelWorld Aleš Pícl, generální ředitel společnosti D-link pro ČR a SR.

Pro přihlášení do soutěže se zaregistrujte na portále www.d-best.cz a na adresu partner@dlink.cz pošlete e-mail s předmětem D-Mystery "Vaše DIČ". Dbejte na to, abyste do registrace i do e-mailu uvedli stejné DIČ. Pokud se Vaše prodejna nachází jinde než na adrese sídla společnosti, uveďte adresu, kam má agent přijít, do těla e-mailu.

Více se o motivačních programech a partnerské strategii D-linku můžete dočíst v rozhovoru s Alešem Píclem, který nedávno vyšel na ChannelWorldu.Komentáře