CZC.cz nasadilo platby přes PayU

Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz začal zákazníkům nabízet novou metodu platby při on-line nákupu přes bránu PayU.

CZC.cz nasadilo platby přes PayUPři nákupu přes PayU se kupující nemusí bát, že zadá špatné číslo účtu či variabilní symbol. Platby se navíc odehrají v reálném čase, uvádí CZC.cz.

Údaje pro převod se vyplní automaticky a vše je zpracováno v reálném čase. Avízo o zaplacení k nám tak dorazí dříve,“ uvedl v oznámení médií, marketingový ředitel CZC.cz Marek Šalanda.

V tomto e-shopu mohou nyní zákazníci platit on-line převodem PayU, běžným převodem, v hotovosti či karou při převzetí  či využít třeba spotřebitelský úvěr.

Služby PayU jsou pod kontrolou České národní banky. „Tyto takzvané rychlé převody jsou bezpečné díky tomu, že platba probíhá přímo v internetovém bankovnictví klientovy banky. Přenos dat se odehrává pomocí zabezpečovacího protokolu a osobní údaje zákazníka jsou tak dobře chráněny před zneužitím třetí stranou,“ tvrdí managing director PayU Gabriel Kalapoš.

Bránu PayU lze využít při platbě z účtů v Komerční bance, Fio bance, GE Money bank, mBank, Volksbank a Raiffeisenbank. Koncem roku ji zavedly například společnosti Mall.cz, Kasa.cz či Euronics.

Zdroj: CZC.cz, ChannelWorld
Úvodní foto: © Helder Almeida - Fotolia.com

Komentáře