Comstor uvádí na český trh Netformx

Netformx, firma zaměřená na modelování a navrhování platforem pro poskytovatele služeb, systémové integrátory a výrobce v oblasti síťové infrastruktury, expanduje prostřednictvím distribuční společnosti Comstor na český trh. Co nabídne partnerům Cisca?Softwarová platforma Neformx má pomáhat partnerům Cisca s modelováním sítí.Firma Netformmicx oznámila, že síť Comstor zaměřená na celosvětovou distribuci s přidanou hodnotou (VAD) pro produkty Cisco, bude zajišťovat evropskou distribuci vybraných služeb a řešení její značky. Česká pobočka Comstoru již potvrdila, že Netformx nabídne také partnerům Cisca na lokálním trhu.

Netformx automatizuje koncový proces modelování sítí a umožňuje vzájemně podpůrné pracovní postupy v rámci společnosti a napříč organizacemi.  Poskytovatelé služeb, systémoví integrátoři a výrobci ho využívají k přeměnění požadavků zákazníků z řad podniků na síťová řešení.

Netformx lze považovat za poskytovatele softwarové platformy, jakož i za poskytovatele balíčku služeb s rozvíjející se znalostní bází (KnowledgeBase), která sestává z 2 milionů pravidel a poradců, a se stále rostoucím seznamem více než 200 000 prodejních nástrojů, které jsou každý týden aktualizovány,“ vysvětlil distributor v tiskovém oznámení.

DesignXpert pro partnery Cisca

Comstor se bude podle vlastního vyjádření primárně zaměřovat na prodávání edic Netformx DesignXpert. Ty zahrnují například CCE a Silver edice, které jsou specifické pro nástroje Cisco i Gold edici zahrnující knihovnu nástrojů Cisca a jeho přidružených partnerů. DesignXpert je řešení, které se používá v rámci společnosti Cisco, ale bylo rovněž přejato mnoha partnery Cisca z řad malých a středně velkých firem (SMB) i velkých integrátorů.

V rámci Comstoru jsme vždycky hledali nové způsoby, jak pomoci našim partnerům stát se konkurenceschopnější. DesignXpert od společnosti Netformx umožňuje, aby naši partneři vytvářeli ziskové příležitosti tím, že se soustředí na síťovou migraci a síťové aktualizace. Vedle toho je DesignXpert modelovací platforma schválená společností Cisco pro servery Unified Computing série B, které byla společnost Cisco zmocněna prodávat nedávno,“ uvedl v tiskové zprávě Jon Pritchard, prezident Comstoru.

Více informací o platformě najdete na webových stránkách Netformx. Zamířit můžete také na web Comstoru. Kontakty pro nové zájemce o partnerství a další informace pak najdete v profilu společnosti Comstor ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: Comstor, ChannelWorldKomentáře