Compos Distribution posiluje tým a rozšiřuje portfolio

Firma Compos Distributon posílila svůj tým o specialistu na server architekturu Karla Štamberu a své portfolio rozšířila o tři nové značky.Compos Distribution posiluje tým a rozšiřuje portfolioK novým produktům v distribuci Compos Distribution patří záložní zdroje a přepěťové ochrany Tripp-Lite, raid řadiče značky Areca a serverové komponenty Supermicro. „Náš cíl je stát se nejlepším dodavatelem pro správce sítí a outsourcingové společnosti. Poskytovat značky špičkové kvality, rychlý support a vysokou znalost v oboru IT je pro to základním předpokladem a tedy naší prioritou. Karel Štambera je velmi uznávaný člověk v oboru a věřím, že zásadní měrou přispěje ke zvýšení prestiže a schopnosti reagovat na potřeby těch nejnáročnějších klientů“ uvedl v tislkovém oznámení Jan Vostatek, jednatel společnosti Compos Distribution.

Podpora partnerům

Karel Štambera má v nové pozici na starosti dovoz výše uvedených značek a návrh konfigurace a řešení. Odpovídá také za kompatibilitu a správnost řešení.

Distributor Compos nabízí svým partnerům servisní podporu, konzultace, komplexní návrhy řešení a jejich následné dodávky. Ve spolupráci se servisní organizací nabízí i garantované záruky a opravy na místě instalace u zákazníka.

Profil distributora včetně kontaktu najdete v našem katalogu distributorů (nejprve se přihlaste), další informace získáte na oficiálním webu firmy Compos.

Zdroj: Compos Distribution, ChannelWorldKomentáře