Comguard VAD distributorem McAfee

Comguard, distributor s přidanou hodnotou, podepsal rozšíření distribuční smlouvy s výrobcem bezpečnostního softwaru McAfee. Jaké produkty a podporu partnerům nabízí?McAfee rozšiřuje distribuční síť v ČR i SR. Value added distributorem výrobce se stal Comguard.Comguard se podpisem smlouvy stává value added distributorem (VAD) na českém a slovenském trhu, který může svým partnerům nabídnout kompletní portfolio produktů McAfee pod jednotnou správou, tj. síťovou ochranu a zabezpečení koncových stanic, McAfee Network Security, McAfee System Security a McAfee Data Protection.

Naší strategií bude prosadit značku McAfee jako číslo 1 v oblasti bezpečnosti na trzích střední a východní Evropy. Pevně věřím, že díky širokému a kvalitnímu portfoliu systémů a služeb McAfee a našemu odbornému týmu se nám to podaří,“ komentoval dohodu v tiskovém oznámení Karel Klumpner, Sales Director ve firmě Comguard.

Comguard nabízí kompletní portfolio našich produktů. Jako nositel statusu Value Added Distributor je oprávněn poskytovat také příslušné služby spojené s technickou a obchodní podporou,“ uvedl pro ChannelWorld Vladimír Brož, Territory Manager McAfee pro ČR a SR.

Dalšími distributory výrobce jsou v České republice DNS a SWS. Na Slovensku jde o eD system Slovakia a SWS Distribution SK. Podle informací ChannelWorldu McAfee v nejbližší době další změny v distribuční síti neplánuje.

Comguard cílí na firmy

Comguard je nadnárodní společností zaměřenou na value-added distribuci produktů bezpečnosti IT. K jejím hlavním partnerům patří značky McAfee (včetně akvírované Secure Computing), LogRhythm, Infoblox, Elitecore, Safenet, Aladdin, PGP, Breach Security a další. Firma působí na trzích střední a východní Evropy, zejména v České republice, na Slovensku a na Ukrajině. Poskytuje řešení a služby pro segment SMB, velké komerční společnosti a státní organizace. Pro více informací můžete zamířit přímo na web firmy Comguard. Podrobné informace o produktech získáte také na stránkách McAfee.

Značku má u distributora na starosti Karim Ifraha. Jeho kontakty najdete v profilu firmy Comguard ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).Komentáře