Citrix vás zve na on-line seminář

Citrix Systems, organizuje ve čtvrtek 2. 7. 2009 od 14.00 hodin webinář na téma Citrix XenApp Fundamentals, což je řešení pro vzdálený přístup firemních zaměstnanců v malých a středních podnicích. Zaměřujete se na SMB zákazníky? Nasaďte řešení Citrixu a spočítejte jim prokazatelné úspory. Seminář je zdarma. Jak se přihlásit?Touží vaši zákazníci po řešení, které jim umožní pracovat mimo kancelář? Zkuste webinář CitrixuŘešení od Citrixu nabízí IT resellerům skvělou příležitost, jak oslovit stávající zákazníky s řešením, které prokazatelně snižuje náklady na provoz. Přináší navíc další možnosti pro další spolupráci se zákazníkem. Zúčastněte se webináře Citrix a objevte, jaké jsou možnosti XenApp Fundamentals řešení pro vaše zákazníky, ale i přínosy pro vás prodejce.

Datum: čtvrtek 2. 7. 2009

Čas: 14.00 - 14.45

Místo registrace: https://www2.gotomeeting.com/register/640126002

Po registraci obdržíte potvrzovací email obsahující informace o webináři. Webinář (on-line seminář) je určen především prodejcům IT technologií.

Komu dodat Citrix XenApp Fundamentals?

Produkt je na trhu od roku 2003 (pod názvem Citrix Access Essentials) a je pozicován jako řešení pro doručení jednoduchého a bezpečného vzdáleného přístupu k aplikacím pro uživatele přistupující odkudkoli. Velkou silou produktu jsou snadná implementace řešení, nenáročnost administrace a nízké náklady na pořízení i následný běh IT. Svými parametry je XenApp Fundamentals určen pro prostředí do maximálně 75 jmenovitých uživatelů, kteří mohou využít téměř všech technologií, které Citrix aktuálně nabízí - kompletní infrastrukturu pro přístup k apikacím.

„Uplatnění XenApp Fundamentals lze najít v menších a středních společnostech s pobočkami, kancelářemi nebo uživateli mimo centrálu - umožňuje tak efektivní využití firemních systémů IT pro vzdálené, mobilní i domácí uživatele.  Produkt je nejdostupnějším řešením virtualizace aplikací. Jeho síla ve spojení s Microsoft řešeními (vestavěné Terminal CAL) nabízí 'entry-level' pro skutečně plnohodnotnou přístupovou infrastrukturu," popsal výhody řešení pro ChannelWorld Ondřej Marek, regionální marketingový ředitel pro východní Evropu ve společnosti Citrix.

Kromě samotné ceny produktu tak můžete zákazníka přesvědčit k nasazení řešení celou řadou argumentů, jako je optimalizace produktivity pracovníků mimo kancelář, ochrana duševního vlastnictví, minimalizace průniků, červů a virů ze strany uživatelů, odstranění problémů s firewally v místech připojení k internetu, minimalizace požadavků na koncová zařízení, snížení síťového provozu, úspora nákladů a dalšími, se kterými se seznámíte během on-line semináře.

Jak se zapojit a vydělat?

Kteří dodavatelé řešení mohou Citrix XenApp Fundamentals nabídnout? „Prodejci Citrix technologií jsou rozmanité typy společností - od systémových integrátorů zaměřených na poskytování Citrix řešení pro velké organizace, přes infrastrukturní a technologické partnery nabízející know-how v implementaci klíčových obchodních řešení až po malé partnery zaměřené jen na určité části Citrix řešení - například právě XenApp Fundamentals," shrnul možnosti Ondřej Marek.

Zapojit se tedy může velmi široké spektrum partnerů. „IT reseller může v případě Citrix XenApp Fundamentals získat do svého portfolia řešení, které dokáže oslovit velkou skupinu SMB společností. V době probíhající krize vykazuje právě SMB segment, jako jediný, nárůst obratů a tím pádem potenciál investic do IT technologií. Partner může nabídnout řešení, které zákazníkovi prokazatelně sníží náklady na jeho IT, nabídnout možnosti rychle reagovat na potřeby trhu a obchodu a hlavně otevřít u zákazníka další oblasti spolupráce - jako jsou služby, dodávky HW komponent spojených s Citrix produkty, zaškolování uživatelů, a další. Není nepodstatné, že díky použité centralizaci zdrojů získává partner výrazně jinou pozici ve firemní strategii zákazníka (orientaci na dodavatele)  než  běžný dodavatel 'krabic'," vyjmenoval výhody pro partnery Ondřej Marek.

Spolehnout se můžete i na další podporu výrobce. V oblasti dodávek technologií nabízí Citrix možnosti ochrany investic do otvíraných/realizovaných projektů (Citrix Advisor reward), testovací zařízení i licence, bohatou sadu referenčních instalací, podporů svých systémových inženýrů i obchodních zástupců. Díky svému distributorovi, kterým je v České republice Soft-Tronik, slibuje Citrix i řízení trhu, spolupráci při rozvíjení prodejních aktivit, pravidelné oslovování zákazníků, a další aktivity, které mohou podpořit váš prodej.

V případě zájmu o spolupráci se tedy neváhejte registrovat na připravovaném semináři. Jeho kapacita je omezena.Komentáře