Citrix vás zve na konferenci o virtualizaci v Praze

Dodavatel řešení pro přístupovou infrastrukturu, společnost Citrix, vás zve konferenci tykající se zejména virtualizačních řešení, která proběhne 1. 6. v Praze. Potkejte zákazníky i dodavatele na jednom místě!

Citrix vás zve na konferenci o virtualizaci v PrazeCitrix Virtualization Conference je tradiční konference zaměřená na virtualizaci a technologie pro optimalizace sítí a jejich přínosů pro vytváření jednoduššího a efektivnějšího počítačového prostředí ve firmě. Na konferenci se sejde řada odborníků z firmy Citrix i z řad partnerů akce, mezi které patří například společnosti Microsoft, Intel, nebo Arrow ECS a další.

Na konferenci získáte znalosti potřebné pro vybudování jednoduššího a efektivnějšího IT vašich zákazníků s využtím virtualizačních nástrojů. Vzhledem k jejímu rozsahu a významu

Konkrétně se dozvíte podrobnosti o výhodách virtualizace desktopů, získáte informace o plánu, jak přejít na Windows 7 s využitím virtualizace desktopů, odborníci vás seznámí se způsobem, jak se zbavit složitosti distribuovaných výpočetních prostředků a díky živým ukázkám a workshopům budete mít možnost rozšířit své technické znalosti a schopnosti.

Registrovat se můžete na stránkách Citrix-news, účastnický poplatek činí 1500 Kč. V případě že máte zákaznické ID od některého z partnerů akce, zaplatíte pouze 300 Kč. Konference se koná již poněkolikáté  v pražském hotelu Clarion a začíná registrací v půl deváté ráno. Závěrečné losování cen je plánováno na 16 hodinu. Kompletní program najdete na webu Citrixu a bližší informace také v našem přehledu akcí.

Zdroj: ChannelWorld, CitrixKomentáře