Citrix uvádí VDI-in-a-Box 5 a novou SMB certifikaci

VDI-in-a-Box 5 je první verze produktu, která přichází po akvizici společnosti Kaviza v květnu 2011. Ruku v ruce s ní přichází nová certifikace partnerů pro oblast malých a středních firem.Citrix uvádí VDI-in-a-Box 5 a novou certifikaci SMB Specialist pro partnerySpolečnost Citrix oznámila novou řadu produktů, řešení a programů z oblasti desktopové virtualizace, které mají malým a středním firmám usnadnit využívání cloudové technologie.

Základním bodem nové SMB iniciativy je nová verze all-in-one řešení desktopové virtualizace Citrix VDI-in-a-Box pro malé a střední firmy.

Dále bylo představeno nové řešení kombinující Citrix VDI-in-a-Box a cloudové řešení Citrix GoToManage, které umožňuje poskytovatelům služeb a IT oddělením vzdáleně monitorovat a spravovat nasazení virtuálních desktopů ve více lokalitách.

Certifikace SMB Specialist pro partnery

Společnost Citrix představila pro své partnery novou specializaci SMB Specialist v rámci partnerského programu Citrix Solution Advisor Program. Citrix od ledna umožní svým se partnerům certifikovat, a získat tak sadu prodejních nástrojů, bezplatné on-line školení a předprodejní podporu, které má pomoci zapojit a obsloužit klienty z řad malých a středních podniků.

Program zahrnuje také podporu pro tisíce Citrix Ready produktů od technologických partnerů. Mezi ně patří například společnosti Dell a Wyse, které pro tuto skupinu zákazníků nabídnou svá ověřená hardwarová a softwarová řešení.

Zdroj: Citrix
Foto: cloud © PixBox - Fotolia.comKomentáře