Citrix rozšiřuje partnerský program o virtualizaci v SMB

Prostřednictvím nové SMB specializace v rámci programu Citrix Solution Advisor chce výrobce podporovat rozšíření virtualizace desktopů u malých a středních podniků.

Citrix rozšiřuje partnerský program o virtualizaci v SMBCitrix zavádí partnerský program pro virtualizaci SMBSpecializace na SMB přidává další úroveň v rámci partnerského programu Citrix Solution Advisor. Novým partnerům má umožnit získání potřebných znalostí, zpřístupnit produkty a dodat motivaci k prodeji virtualizace desktopů do malých a středních firem.

Program SMB Specialist programu je těsně spjat s řešeními VDI-in-a-Box a Citrix GoToManage podpory na bázi cloudu.

Poskytovatelům řízených služeb a pracovníkům IT umožňuje vzdálené monitorování a podporu nasazení virtuálních desktopů na více pracovištích.

Požadavky na zapojení do programu

Za účast v programu musí specializovaní partneři zaplatit roční poplatek ve výši 300 dolarů a získat patřičnou certifikaci. Certifikace jsou rovněž vyžadovány k tomu, aby mohli partneři získávat odměny dle schématu Advisor Rewards a byli zařazeni na listinu dodavatelů v rámci Citrix Partner Locator.

V rámci programu Advisor Rewards mohou certifikovaní partneři získat až 10% provizi z uzavřených kontraktů. Specializace na SMB dále zlevňuje ceny školení, zpřístupňuje slevy na demo hardware a otevírá bezplatný přístup k demo ukázkám většiny Citrix produktů.

Bez obratových limitů

Pro partnery zapojené do programu pro malé a střední firmy nejsou stanoveny závazky z hlediska minimálního objemu ročních prodejů nebo nutnost podstupovat další certifikace pro udržení se v programu.

Po získání dalších kompetencí mohou partneři v rámci programu Citrix Solution Advisor růst na vyšší úrovně silver, gold a platinum.

Zdroj: CitrixKomentáře