Citrix ocenil partnery v regionu. Tři jsou z Česka, jeden ze Slovenska

Citrix udělil ocenění nejlepším obchodním partnerům z regionu východní Evropy za rok 2009. Kdo zvítězil v jednotlivých kategoriích a kteří tuzemští hráči uspěli v mezinárodní konkurenci?Citrix předal ocenění partnerům ve východní Evropě. Uspěly i firmy z Česka a Slovenska.Citrix tradičně oceňuje své nejlepší obchodní partnery za uplynulý rok. Zhodnocení výsledků a slavnostní předání ocenění za rok 2009 proběhlo u příležitosti konání Eastern European Citrix Partner Conference ve slovenské Bratislavě ve dnech 18. – 19. 3. 2010.

Mezi nejlepšími se objevily i české společnosti Arrow ECS, Autocont CZ, Orbit a slovenská firma PosAm.

Citrix Partner Awards jsou oceněním celoročních aktivit partnerů, současně ale vnáší mezi partnery motivaci k překonávání svých dosavadních výkonů, které jsou určujícím faktorem všeobecné spokojenosti našich zákazníků“, komentoval v tiskovém oznámení význam ocenění Ondřej Marek, regionální marketingový manažer pro východní Evropu, Citrix Systems.

Kdo získal Citrix Awards?

Citrix své partnery v regionu východní Evropy ocenil za rok 2009 v deseti následujících kategoriích:

The Best Reseller (Nejlepší reseller)

Toto ocenění náleží partnerovi, který v roce 2009 realizoval největší obrat v produktech a službách Citrix. Nejlepším Citrix resellerem v regionu  se stala česká společnost Orbit.

The New Products Partner of the Year (Nový produktový partner roku)

Tento status získala společnost AutoCont CZ za úspěšný  prodej široké škály Citrix produktů a za nejlepší strategickou implementaci na řešení Citrix.

The Best Subscription Advantage Reseller (Nejlepší prodejce služby Subscription Advantage)

Ocenění Nejlepší prodejce služby Subscription Advantage v roce 2009 obhájila společnost Orbit, která toto ocenění získala již v posledních dvou letech. Orbit je partnerem, který dosáhl nejvyššího počtu zákazníků služby Subscription Advantage a zároveň u této služby dosáhl v roce 2009 nejvyšších tržeb.

The Best Distributor (Nejlepší distributor)

Tímto titulem se opětovně pyšní česká společnost Arrow ECS (dříve Soft-Tronik), a to díky dosažení nejvyšších tržeb z prodeje produktů a služeb Citrix v roce 2009.

The Best Run Rate Reseller (Nejvýkonnější prodejce)

Toto ocenění získává partner, který prokazuje pravidelné implementace produktů a řešení Citrix u většího počtu zákazníků v průběhu celého roku. Za nejvýkonnějšího prodejce roku 2009 byla stejně jako v loňském roce označena polská společnost Alterkom.

The Influencer of the Year (Nejvlivnější partner roku)

Také toto ocenění obhájila polská společnost Alterkom, která  v průběhu roku 2009 získala nejvyšší počet nových zákazníků.

The XenDesktop Partner of the year (Nejlepší prodejce produktu Citrix Xend Desktop)

Ocenění Nejlepší prodejce produktu XenDesktop v roce 2009 získala společnost Asseco Business Solutions SA. Je tedy partnerem, který dosáhl nejvyšších prodejů produktu XenDesktop a zároveň u tohoto produktu dosáhl v roce 2009 nejvyšších tržeb.

The Best Partner (Nejlepší partner)

Toto ocenění, stejně jako v letech 2007 a 2008, získala slovenská společnost PosAm za celoroční aktivní přístup k společnosti Citrix a jejím produktům.

The Best Value-Add Distributor (Nejlepší distributor s přidanou hodnotou)

Toto ocenění obhájil slovinský distributor CHS, a to, stejně jako v letech  2007
a 2008, za inovativní využívání technologií Citrix.

The Highest Growth Reseller (Prodejce s nejvyšším růstem)

Ocenění získala společnost Adatmentés, která meziročně zvýšila tržby z prodeje produktů a služeb Citrix o nejvyšší procentuální hodnotu.

Na vítěze Citrix Awards za rok 2008 se můžete podívat zde.Komentáře