ChannelWorld Awards 2011 podporuje již šest partnerů

Anketu ChannelWorld Awards letos zatím podpořilo šest společností, které věnovaly ceny pro hlasující v celkové hodnotě 125 tisíc korun.ChannelWorld Awards 2011 podpořilo již šest partnerůAnketa ChannelWorld Awards, ve které mohou prodejci a dodavatelé ICT produktů a řešení a zástupci distributorů i výrobců ocenit vzájemnou spolupráci v předešlém roce získala již šest partnerů.

Hlavním partnerem ankety se stala společnost AVG. Řady partnerů postupně rozšířily společnosti Dell, Belkin, D-Box, GFI a Canon.

Ceny, které partneři ankety věnovali pro hlasující, naleznete zde. Šanci na jejich získání mají všichni reselleři a VAR, jejichž hlasování bude uznáno jako platné (vyplnili kompletní údaje a jsou osobně nebo prostřednictvím zaměstnavatele v obchodním vztahu s distributory).

Nadále také platí ohlášená akce: Každý z hlasujících obdrží zdarma balíček celoročního předplatného titulů ChannelWorld a Computerworld s bonusy (CIO Business Word a Security World) v původní ceně 536 Kč / 23,3 eur.

Losování výherců cen proběhne při příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků ChannelWorld Awards v únoru 2012. Seznam vylosovaných bude zveřejněn v tištěném speciálu ChannelWorldu a jednotliví výherci budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Zdroj: ChannelWorldKomentáře