CA Technologies koupila společnost Torokina Networks

Společnost CA Technologies ohlásila akvizici soukromě vlastněné společnosti Torokina Networks se sídlem v australském Sydney. Jaké s ní má plány?CA Technologies koupila společnost Torokina NetworksSpolečnosti CA Technologies a Torokina Networks spolu již spolupracovaly jako partneři a nezávislí prodejci. Torokina Networks, včetně zaměstnanců, je nyní součástí Service Assurance divize CA Technologies.

Torokina je dodavatel telekomunikačních managementových řešení pro poskytovatele 2G, 3G, 4G i Long Term Evolution (LTE) telekomunikačních služeb po celém světě.

Akvizice umožní CA Technologies rozšířit dále podporu svého portfolia nástrojů pro zajištění služeb prostřednictvím síťových zařízení a vybavení, které využívají poskytovatelé telekomunikačních v prostředí rychle rostoucích hlasových i datových služeb.

Pohled IDC

„Soukromá i firemní poptávka po mobilních datových službách stále roste. Ať už jde o e-mail, on-line video, sociální sítě, všechny tyto služby vyžadují více a více datových kapacit s vysokou mírou dostupnosti. To vede poskytovatele telekomunikačních služeb k investicím do rychlejších způsobů komunikace ve 3G a 4G/LTE sítích, které často přinášejí pro management nové výzvy,“ uvádí Elisabeth Rainge, programová ředitelka Network Software společnosti IDC a k akvizici dodává: „Tyto společnosti jsou zároveň pod tlakem, aby spojily do kompaktního celku sítě poskytující služby koncovým zákazníkům s interní infrastrukturou, to s cílem zvýšit efektivitu a udržet pod kontrolou náklady.“

Zdroj: CA TechnologiesKomentáře