Bluecom oficiálně zastupuje Next Level Security System

Distributor s přidanou hodnotou Bluecom získal oficiální zastoupení americké bezpečnostní firmy Next Level Security System pro Českou republiku i Slovensko.

Bluecom oficiálně zastupuje Next Level Security SystemDistributor s přidanou hodnotou Bluecom získal oficiální zastoupení americké bezpečnostní firmy Next Level Security System. Next Level Security System se zaměřuje na vývoj síťových bezpečnostních produktů. Bluecom díky oficiální distribuci doplní nabídku poskytovaných služeb a zařízení.

„Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo získat oficiální zastoupení NLSS pro ČR a SR. Produkty této společnosti vhodně doplní portfolio námi nabízených služeb“, uvedl v tiskové zprávě Daniel Korbel, technický ředitel společnosti Bluecom.

Next Level Security System poskytuje bezpečnostní platformu založenou na jednotném síťovém řešení, které integruje správu videa, přístupový systém, detekci a analýzu obrazu. Systém firmy NLSS dále nabízí vzdálené monitorování a zálohování, automatické vyhledávání a konfiguraci, centralizovaný systém řízení pro multi-site zařízení, forenzní analýzu a další. Platforma podporuje standard ONVIF a PSIA.

Zdroj: Bluecom
Komentáře