Barco získala do distribuce terminály Pidion od společnosti Bluebird

Společnost Barco, systémový integrátor v oblasti automatické identifikace, uzavřel kontrakt na VAD distribuci se společnosti Bluebird, výrobcem mobilních terminálů.

Barco získala do distribuce terminály Pidion od společnosti BluebirdBarco získala do distribuce terminály Pidion od společnosti Bluebird Společnost Barco se stala distributorem (VAD) pro řadu mobilních terminálů, PDA počítačů Pidion a mobilních platebních terminálů v rámci České republiky a Slovenska.

Řada přenosných počítačů Pidion je určena pro různá průmyslová odvětví od maloobchodu, výroby, dopravy a logistiky, stavebnictví, zdravotnictví, veřejných služeb až po státní a veřejný sektor a mobilitu zaměstnanců v terénu.

Podle společnosti Barco se Bluebird umisťuje na 6. příčce celosvětového trhu mobilních zařízení. Mezi výrobci PDA kapesních a mobilních průmyslových zařízení Bluebird zaujímá unikátní pozici jako poskytovatel řešení a produktů jak v oblasti automatické identifikace a on-line sběru dat, tak i v oblasti mobilních platebních terminálů a on-line plateb, uvádí distributor.

Přidaná hodnota ze strany distributora

Barco partnerům poskytne technickou podporu, produktová školení, servisní středisko pro provádění záručních a pozáručních oprav a servisní kontrakty pro rozšíření záruky až na pět let.

Vzhledem k tomu, že většina produktů má Wi-Fi konektivitu, můžeme partnerům poskytovat rovněž naše know-how z oblasti návrhů, budování, bezpečnosti a konfigurace bezdrátových sítí,“ doplnil pro ChannelWorld Tomáš Kubíček, marketing and business development manager ve společnosti Barco.

„Bluebird věnuje maximální úsilí k tomu dodávat spolehlivé produkty, které procházejí rozsáhlými testy odolnosti proti vodě, prachu, pádu, teplotě i vlhkosti a komplexním uživatelským testováním. To považujeme za velmi důležitý faktor pro úspěšnou spolupráci,“ uvedl v tiskovém oznámení Miroslav Pípal, výkonný ředitel společnosti Barco.

Mezi klienty BlueBirdu patří společnosti PepsiCo, Lufthansa, BMW, Volkswagen, SIXT, P&G, LG, Samsung případně Ministerstvo obrany USA.

Obchodní kontakty na distributora naleznete přímo v profilu společnosti Barco (nejprve se prosím přihlaste).

Zdroj: Barco, ChannelWorldKomentáře