Azlan spustil Felix – objednávání Cisco SMARTnet Services

Azlan, value added divize distribuční firmy Tech Data, spustila online systém Felix pro tvorbu nabídek, objednávání a obnovování kontraktů na Cisco SMARTnet Services. Jak ho můžete využít?Azlan je součástí společnosti Tech Data a působí i v České republice.Divize Azlan distributora Tech Data působí po celém evropském regionu. Její centrála nedávno představila nový online nástroj, který má za úkol vylepšit stávající spolupráci s partnery na prodeji služeb Cisco. Nástroj s názvem Felix je propojený s vlastním objednávkovým systémem Cisca a poskytuje virtuální prostor pro identifikaci příležitostí, tvorbu nabídek, objednávání a následné potvrzování smluv.

Díky systému Felix budou mít reselleři produktů společnosti Cisco kompletní přehled o životním cyklu uzavřených zakázek na služby SMARTnet Services. Felix jim navíc umožní vytvářet nabídky a objednávky mnohem rychleji a přesněji, zároveň je i upozorní na končící smlouvy registrovaných zákazníků Cisco SMARTnet Service,“ píše distributor v tiskové zprávě.

Podle distributora spočívají hlavní přednosti systému v rychlejší přípravě objednávek a lepší kontrole celého procesu. „Jakékoliv změny v procesu objednávky jsou přijímány okamžitě a všechny nabídky jsou následně potvrzovány, aby bylo zajištěno, že správná služba je nabídnuta ke správnému produktu. Tím se rovněž snižuje riziko potenciální chyby. Nabídky a potvrzení objednávek jsou následně odesílány v profesionálním elektronickém formátu a mohou být podle potřeby přeloženy do různých jazyků,“ tvrdí distributor.

Hlídejte si zakázky

Nejdůležitější součástí systému by měla být funkce řízení obnovy. Ta umožňuje vyhledání a následné obnovování smluv, které vyprší v nejbližší době.

„Není pro resellery jednoduché sledovat, kdy a kterým zákazníkům je vhodné nabídnout prodloužení smlouvy. Rychlou a snadnou kontrolou dat a termínů umožní Felix partnerům společnosti Cisco navázat se zákazníky kontakt v tu pravou chvíli. Díky tomu budou moci zvýšit úroveň svých služeb a prodlužovat cenné kontrakty,“ upozornil v tiskovém oznámení ředitel Cisco Business v TD Azlan David Harvey.

Pokud vás nástroj zaujal, můžete se registrovat k jeho používání. Podle informací z tuzemské Tech Daty distributor zjišťuje i možnosti lokalizace. Felix by měl být také implementován do stránek českého Azlanu.

 

Zdroj: Tech Data, ChannelWorldKomentáře