Azlan otevřel největší sklad produktů Cisco v ČR

Divize Azlan, globální distributor produktů Cisco a řešení pro podnikové sítě, servery a informační systémy, která je součástí společnosti Tech Data, oznámila otevření regionálního skladu produktů Cisco v logistickém centru v Boru u Tachova, odkud obsluhuje své zákazníky v Německu, Rakousku a České republice. Jaké služby nabídne?Sklad Tech Data Distribution v Boru u Tachova„Otevření regionálního skladu produktů Cisco v Boru u Tachova je vynikající zprávou pro naše partnery v České republice a na Slovensku,“ uvedl v tiskovém oznámení ředitel českého Azlanu Tomáš Cígler. „Zlepšili jsme dostupnost produktů, jsme schopni garantovat dodání zboží do druhého dne od objednání po celé republice a v Praze dokonce v ten samý den. Navíc, nová správa zásob pro všechny tři země společně umožní lépe předpovídat a plánovat odbyt výrobků a zvýšenou poptávku na jednom trhu kompenzovat zásobami pro jinou zemi,“ doplnil dále Tomáš Cígler.

Nové logistické centrum Tech Data pro střední Evropu bylo zprovozněno v létě roku 2009 a disponuje prostory o rozloze téměř 49 000 m². Jedná se tak o největší sklad skupiny Tech Data mimo území Spojených států amerických. Podrobnější informace můžete získat také z dnešní reportáže přímo z logistického centra.

Kromě Tech Data Distribution jsou autorizovanými distributory značky Cisco v České republice Alef Distribution, AT Computers a Comstor. Ten disponuje vůbec největšími sklady Cisco produktů, které jsou ovšem umístěny v zahraničí. DNS autorizovanou distribuci ztratila.Komentáře