Avnet získal distribuci podnikových úložišť Hitachi pro Českou republiku

Firma Avnet Technology Solution získala distribuci podnikových datových úložišť od výrobce Hitachi Daty Systems Corporation. Jaké nové služby Avnet nabídne?Firma Avnet Technology Solution získala distribuci podnikových datových úložišť od výrobce Hitachi Daty Systems CorporationDesetiletá spolupráce mezi Hitachi Data Systems a Avnetem na americkém trhu byla uzavřením této smlouvy prohloubena a obě firmy očekávají zlepšení prodejů podnikových úložišť dat v celém regionu EMEA, včetně České republiky.  Avnet tak rozšiřuje nabídku produktového portfolia a hodlá svým obchodním partnerům dodávat služby v oblasti ukládání a archivace dat založených na Hitachi produktech.

"Rozšíření naší spolupráce s Avnetem je důkazem našeho odhodlání investovat do rozvoje partnerského kanálu a do rozvoje společných obchodních aktivit," sdělil v tiskové zprávě Johannes Kunz, viceprezident EMEA Channels, Hitachi Data Systems. „Cílem naší společné spolupráce s Avnetem je zajistit českým zákazníkům snadnější dostupnost k našim produktům současně se zajištěným technickým zázemím a odbornými znalostmi v podobě produktových specialistů,“ dodal Kunz.

Podle vyjádření firmy Avnet pro ChannelWorld se distribuce pro Slovenskou republiku zatím neplánuje. O produkty Hitachi se v Avnetu starají: produkt manažer Karel Burian (karel.burian@avnet.com), sales manažer Robert Mirčevský (robert.mircevsky@avnet.com) a business development manažerka Gabriela Břínková (gabriela.brinkova@avnet.com). Další kontakty najdete v našem vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste).

Zdroj: Avnet, ChannelWorldKomentáře