AVG spustilo informační portál Business Resource Center

AVG Technologies, výrobce bezpečnostního softwaru, dnes oznámil spuštění on-line portálu Business Resource Center. Centrum poskytuje informační průvodce, blogy, videa, ukázky a nástroje, pro ochranu malých a středních podniků. Dokážete při prodeji firmám poradit, jak se chránit před bezpečnostními hrozbami?AVG spustilo informační portál Business Resource CenterCentrum Business Resource Center společnost AVG vytvořila v reakci na svůj průzkum AVG SMB Market Landscape 2010. Podle výsledků 83 % dotázaných podniků uznalo potřebu chránit se proti internetovým bezpečnostním hrozbám. Jedna ze sedmi společností však nevyužívá žádné IT bezpečnostní řešení.

Centrum vyvinuté ve spolupráci s GFK Roper cílí na poli internetové bezpečnosti a antivirů především na malé a středně velké podniky. Na stránkách si můžete stáhnout průvodce AVG Small Business Security pro vytvoření efektivního a bezpečného podnikatelského prostředí. Stránka také obsahuje živé blogy s aktuálními komentáři a zpravodajstvím o nových hrozbách.

Podpora pro prodejce

Interaktivní centrum zahrnuje také podporu prodeje po telefonu nebo emailu a poskytuje případové studie, výukové programy a návody, z nichž mnohé jsou doplněny instruktážními nahrávkami.

Jak ukazuje náš výzkum, malé podniky zcela chápou, že hrozby zabezpečení internetu pro ně mohou být nebezpečné. Nemají však zřejmě dostatek času či prostředků, aby se adekvátně chránily před kyberzločinci, kteří se mohou pokusit společnosti ukrást cenné informace,” uvedl v tiskové zprávě Robert Gorby, ředitel SMB Propositions, AVG Technologies.

Více informací naleznete přímo na portálu Small Business Resource Center.

Zdroj: AVG TechnologiesKomentáře