Astaro cílí na SMB a hledá partnery (aktualizováno)

Astaro, výrobce bezpečnostních řešení (UTM), představilo novou verzi software pro bezpečnostní brány Astaro Security Gateway, Astaro Web Gateway a Astaro Mail Gateway. Společně s místním distributorem Annex NET nabízí spolupráci prodejním partnerům v Česku i na Slovensku. Jaké benefity očekávat a na jakých službách můžete s výrobcem vydělat?Astaro Security GatewayAstaro (www.astaro.com) je společnost založená v roce 2000 a celosvětově spolupracuje s více než 2500 resellery. Její produktová nabídka zahrnuje  „all-in-one" řešení pro internetovou bezpečnost. Konkrétně se jedná o produkt Astaro Security Gateway určený k ochraně sítě (firewall, VPN, Intrusion Prevention), jehož funkce je možné rozšířit pomocí Mail Security subskripce pro ochranu firemních e-mailů a Web Security subskripce, aktivující antivirovou ochranu pro HTTP(S)a FTP provoz, filtrování webových stránek dle kategorií a blokování IM/P2P aplikací.

 Na tiskové konferenci tento týden představil výrobce, společně se zástupci jeho distributora Annex NET (www.annexnet.cz), novou verzi software pro své brány (Astaro Gateway Software V7.4). Při té příležitosti Thomas Thölke, Business Developement Manager EMEA společnosti Astaro, seznámil ChannelWorld s nabídkou pro nové prodejní partnery.

Máme zájem o nové resellery, kteří cílí své služby na oblast malých a středních podniků (SMB) o velikosti 10-1500 zaměstnanců. U partnera nám nezáleží, zda se jedná e-shop nebo systémového integrátora, klíčové jsou zkušenosti z oblasti sítí. Nabízíme 4 stupně partnerství na úrovni reseller, authorized reseller, preferred partner a premium partner, enterprise partner, přiblížil Thomas Tölke partnerský program výrobce.

Prodejcem se může stát prakticky každý. Autorizovaný reseller, který si zakoupí startovní balíček, získá v rámci akce demo jednotku a školení zdarma. Preferred partner již musí projít pokročilejším certifikačním školením. V případě premium partnera jsou potřeba certifikace dvě.

Co můžete partnerstvím s výrobcem získat? Kromě zajímavých produktů je to i zajímavá marže, která se, v závislosti na stupni partnerství, pohybuje v rozmezí 15-30%. Novým partnerům nabízíme také startovní balíček zahrnující demo produkt Astaro Security Gateway se sníženou cenou, školení zdarma a marketingové materiály. Dále dostávají naši partneři přístup na partnerský portál, kde mohou získat přehled o cenách, novinkách, promoakcích a parametrech produktů. Portál zahrnuje rovněž přístup do tzv. Astaro wikipedia pro porovnání vlastností našich produktů s konkurencí, vyjmenovává podporu výrobce Thomas Tölke.

„Astaro je dobrou volbou i pro resellery s přidanou hodnotou. Astaro Command Center, management pro centrální správu svých Astaro AxG instalací, totiž poskytuje výrobce ke svým produktům jako software zdarma. Dodavatelé řešení tak mohou nabídnout k produktům i servisní služby jako například monitoring stavu nebo vytváření a distribuce bezpečnostních politik, aniž by museli zvyšovat své investice, doplňuje výhody pro partnery Patrik Sychra, obchodní manažer Annex NET, distributora značky Astaro.

Právě Patrik Sychra (sychra@annexnet.cz) je kontaktní osobou pro případné zájemce o spolupráci.Komentáře