Alef Nula nabízí produkty Microsoftu formou SaaS

Alef Nula rozšířil svou nabídku o non-Cisco technologii a stal se prvním českým distributorem společnosti Central Europe On – Demand (CEOD), která poskytuje vybrané Microsoft produkty jako hostované řešení.Software Microsoftu můžete nabídnout formou služby prostřednictvím distributora Alef NulaO vstupu Central Europe On – Demand (CEOD) na český trh jsme vás již na ChannelWorldu podrobně informovali. Firma nabízí hostovaný e-mail, zálohování a nástroje pro spolupráci od Microsoftu formou služby. Partneři Alef Nula mají nyní možnost toto řešení přeprodat svým zákazníkům.

Mezi hlavní výhody nabídky podle distributora patří finanční výhodnost nabídky pro zákazníky. Uživatelé každý měsíc platí pouze provozní náklady a nemusejí investovat do softwaru samotného a jeho údržby. Nasazení přitom probíhá okamžitě a první měsíc  provozu nabízí Alef Nula společně s CEOD k vyzkoušení zdarma.

Distributor rovněž představil klíčové výhody pro prodejní partnery. Předně jde o dvoucifernou garantovanou marži resellera, což při dlouhodobější spolupráci znamená vyšší výnos, než lze realizovat z jednorázového prodeje. Dále se jedná o možnost posílení pozice u zákazníka právě prostřednictvím poskytování dlouhodobé služby.

„Alef Nula důsledně dodržuje nepřímý prodejní model, což v praxi znamená, že obchodní případy realizuje prostřednictvím partnerských společností. Proto si bez obav rozšiřte své produktové portfolio o službu SaaS - náš tým můžete považovat za svoji ‘prodlouženou ruku‘,“ uvedl distributor v oznámení o nové službě. Zájemci o spolupráci mohou distributora kontaktovat prostřednictvím kontaktů pro nové partnery v profilu Alefu ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste) nebo přímo na stránkách Alef Nula.Komentáře