Alef Distribution vás zve na seminář

Alef Distribution, distributor s přidanou hodnotou, připravil seminář zaměřený na podporu vašich obchodních příležitostí v oblasti SMB. Hlavní témata prezentací jsou bezpečnost a úspora nákladů na vnitrofiremní komunikaci. Zajímají vás řešení společnosti Cisco? Přihlásit se můžete zdarma.Hledáte ty správné argumenty pro vaše zákazníky? Zkuste seminář AlefuSeminář s názvem „Růst vašeho byznysu máte ve svých rukou!" je zaměřen na podporu prodejců s přidanou hodnotou (VAR), kteří hledají argumenty při prodeji řešení svým spořivým zákazníkům.

Na trend ochrany investic a šetření nákladů v podnicích se distributor snaží odpovědět nasazením vlastních a Cisco řešení, která na současné potřeby firem reagují. Na semináři je představí Kamil Brothanek, produktový manažer Unified Communications a Anastazia Vašková, produktová manažerka pro oblast Security.

V dopoledním programu představí zástupci společnosti firemní komunikační řešení, které umožní být k zastižení kdekoliv pod jedním telefonním číslem. Naváže přednáška o jednoduchém sdílení dokumentů a vytváření konferencí přes web. Blok završí představení řešení Unified Communication společnosti Cisco.

Další část semináře vás seznámí s trendy v útocích malwaru a bezpečnostními řešeními pro mobilní pracovníky. Prostor bude samozřejmě také pro otázky k probíraným tématům i ostatním oblastem, kterým se distributor věnuje.

Na závěr semináře proběhne rovněž losování o velmi zajímavé ceny. Tentokrát se nebude jednat o produkty, ale o zážitky.

Seminář se koná 26. 6. 2009 přímo v prostorách společnosti Alef Distribution, U Plynárny 1002/97, 101 00 Praha 10.

Podrobný program najdete v našem přehledu partnerských akcí a seminářů nebo na webu Alef Distribution. Přihlásit se můžete prostřednictvím e-mailu jana.baloghova@alefnula.com. Kapacita je omezená a seminář je určen pouze prodejcům a dodavatelům služeb v oblasti IT.Komentáře