Acronis zavádí konkurenční upgrade

Acronis spouští program pro konkurenční upgrade, který nabízí možnost získat slevu 40% na veškeré produkty z oblasti zálohování a hromadné instalace diskových obrazů. Jaké jsou podmínky pro resellery?Acronis Backup & Recovery10 nyní můžete nabídnout svým zákazníkům v rámci konkurenčního programu se 40% slevou.Program dostupný prostřednictvím distribuční sítě a všech resellerů je určen pro zákazníky, kteří používají produkty konkurenční k nové produktové řadě Acronis Backup & Recovery10. Akce je platná rovněž pro produkty z řady Acronis Snap Deploy, které jsou určené pro hromadnou instalaci diskových obrazů. Oproti některým jiným konkurenčním upgradům není program limitován minimálním objemem licencí a rovněž není omezen počet licencí, které zákazník může v rámci programu nakoupit.

Program lze uplatnit na veškeré zálohovací a deploymentové produkty konkurenčních firem, jako je Symantec, CA a další. Zákazníci získávají nárok na slevu ve výši 40% oproti plným cenám.  Pro využití nabídky konkurenčního upgradu je zapotřebí doložit důkaz o vlastnictví konkurenčního produktu.

„Mnoho ze stávajících zákazníků společnosti Acronis jsou malé a střední organizace a na tuto oblast se také přednostně zaměřujeme. Náklady spojené s přechodem na strategii obnovy po havárii mohou být pro malé a střední firmy odrazující. Chceme jim proto vyjít vstříc a nabídnout řešení, které jim uspoří náklady jak v okamžiku nákupu, tak v dlouhodobém horizontu,“ uvedl v tiskovém oznámení k novince Zdeněk Bínek, ředitel obchodního zastoupení Acronis pro Českou republiku a Slovensko.

Cena a dostupnost

Acronis Backup & Recovery10 poskytuje zálohování a obnovu, deduplikaci a podporu virtuálních prostředí v jediném řešení. Doporučené koncové ceny bez slevy se pohybují od 1 516 Kč pro samostatnou verzi Workstation po 24 347 Kč za Advanced Server včetně vzdálené správy. Doplněk deduplikace se pohybuje od 596 Kč pro Advanced Workstation po 5 320 Kč pro Advanced Server. Veškeré podnikové licence zahrnují jeden rok Acronis Advantage Standard Maintenance – záruku upgrade a technickou podporu 10/5 v českém jazyce. Pro státní správu a samosprávu poskytuje Acronis speciální EDU/GOV licenční program, který je ještě o 25 % výhodnější. Veškeré produkty jsou k dispozici v anglických i českých verzích.

Autorizovanými distributory výrobce jsou v České republice AT Computers a SWS. Na Slovensku jde o AgemSoft, Asbis SK, AT Computers SK a SWS Distribution SK.

Další informace o produktech včetně možnosti stažení trial verze naleznete na stránkách společnosti Acronis. Podobnější informace ke programu konkurenčního upgrade najdete zde.Komentáře